• $7,4193
  • €8,9535
  • 413.334
  • 1471.39
16 Şubat 2021 Salı 19:53 | Son Güncelleme:

Çukur dizisi nerelerde çekiliyor? Çukur Afganistan sahnesi nerede çekildi?

Çukur dizisi nerelerde çekiliyor" Çukur Afganistan sahnesi nerede çekildi"

Ekranların fenomen dizisi olan Çukur, gündemden düşmeyen yeni bir bölümle izleyicinin karşısına gelecek. Pazartesi günleri ekrana gelen dizi, büyük hayran kitlesine sahip. Senaryoya göre Afganistan'a giden Yamaç'ın yaşadığı işkence sahneleri merak konusu oldu. Peki Çukur nerede çekiliyor? Çukur Afganistan sahnesi nerede çekildi? Çukur dizisi hangi sokak, semt'de çekilmiştir?

Çukur dizisinde Afganistan sahneleriyle yayına girdiği günlerde dizi severlerin dikkati çeken konular arasında. Aksiyon, heyecan ve gerilimin bir arada yaşandığı dizideki sahnelerin çekildiği yerler kimi zaman araştırılan konular arasında. Bizlerde "Çukur Afganistan sahnesi nerede çekildi? Çukur dizisi nerelerde çekiliyor?" sorusuna bu haberimizde yanıt arayacağız.

Kulkan tarafından Afganistan'a kaçırılan Yamaç'ın işkence gördüğü tanıtımda zor durumda olduğu aksiyon dolu sahneler olacak. Yaşadığı işkenceler yüzünden tanınmaz hale gelen Yamaç'ın ne zaman döneceği merak edilen sorular arasında.

Çukur'un 4.sezonunda olan senaryo değişikliği herkes tarafından konuşulmaya devam ediyor. Bu sefer de Afganistan sahnesi hayranlarını şoke etti. Geçtiğimiz sezonda da Vartolu'nun Afganistan'a Yamaç'ın isteği üzerine gitmişti. Şimdi de Yamaç'ın oraya zorla götürüldüğü korku dolu anlar izleyicilere soluksuz bir macera sunuyor. Yamaç'ın Aliço'yla karşılaştığı sahne ise büyük heyecan yarattı.

ÇUKUR AFGANİSTAN SAHNESİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çukur'un bu bölümünde senaryoya göre Afganistan'da çekildi. Ama bugün ekrana gelecek dizi, Nevşehir'in Gülşehri ilçesine bağlı Gökçetoprak Köyü'nde çekildi. Yayımlanan 115. Bölümde ilk olarak köy dronla çekilmiş ve Afganistan topraklarındaki gibi eski yerleşim yerleri de göz önünde bulundurarak benzerlik hissi yaratıldı. Daha sonra bölgedeki kayadan oyma bir evde işkence sahneleri yer aldı. Aliço ve Emmi'nin de Yamaç'ı bulmak için Afganistan'a gitmesi, bu üçlünün o yerden nasıl kurtulacağı bu akşam belli olacak.

Birden bire ortaya çıkan bu sahnelerin kaynağı da konuşulanlar arasında. Birçok ünlü kitaptan alıntı yapıldığı söylenen efsanevi dizinin geçen bölümlerde Efsun'un anlattığı Böcek hikayesinin bu bölümde Yamaç'ın yaşaması gibi spoiler bulundurması bu savın kanıtı gibi görünüyor.

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek