• $ 5,7752
  • € 6,37
  • 270.816
  • 103858
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Çukur 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur yeni bölüm fragmanı dizinin son bölümü biter bitmez aratılmaya başladı. Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur Pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Peki, Çukur 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yanıtı

Çukur yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

ÇUKUR 74. SON BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç, kendini beklenmedik bir olayın içinde bulunca zor bir karar verecek ve Koçovalıların evine sürpriz bir misafir getirecek. Kardeşlerini kurtarmak için Karaca’yı kaçıran Azer ve Karaca’nın arasında yaşanacaklar heyecanla beklenecek. Yamaç’ın onu Çukur’dan kovmasıyla beklenmedik bir anda darbe yiyen Akın, Karaca’nın da kaçırılmasıyla iyice köşeye sıkışacak. Aliço, babasının baskısı altında çok zor günler geçirirken Yamaç ve Çukurlular Aliço’dan gelen gizemli şifrenin peşine düşecek ve Yavuz’un kurduğu tuzaklarla karşılaşacak. Cumali ise Dağhan ve Murtaza’yla yüzleşecek. Murtaza’nın Yamaç ve Cumali’yle karşı karşıya geldiği anlar tansiyonu yükseltecek.
Koçovalılar, herkesten güçlü olmak için çıktıkları yolda ilk adımlarını hep birlikte atacak ve geri dönülmez bir yola girecekler.

 


<p>Baharatlı Kış Kurabiyesi tarifi için malzemeler:</p>

<p>3 su bardağı tam buğday unu<br />
1 y

Baharatlı Kış Kurabiyesi Nasıl Yapılır? #DiyetGünlüğü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Çifte müjde geliyor! Memur ve emeklinin yüzünü güldürecek haber

Eski İngiliz istihbarat görevlisi İstanbul'da ölü bulundu