• $ 6,8208
  • € 7,5476
  • 377.778
  • 105360
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
19 Eylül 2019 Perşembe 11:08 | Son Güncelleme:

Çukur 69. yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı!

Çukur 69. yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı! Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur sezon finali ile sevenlerine veda etmişti. 16 Eylül Pazartesi akşamı yeni sezona başlayan dizi seyircisine kavuştu. Peki, Çukur 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 68. son bölümü izlemek isteyenler haberimiz içerisinden izleme linkini bulabilirler

Çukur 69. yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı! Çukur yeni sezona bomba gibi geri döndü. Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur sezon finali ile sevenlerine veda etmişti. 16 Eylül Pazartesi akşamı yeni sezona başlayan dizi seyircisine kavuştu. 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Koçovalılar, hayatlarının en büyük acısıyla karşı karşıyadır! Yücel’in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hâkimiyeti Akın Koçovalı alırken, Baykal’ın kızı Efsun’un Çukur’a adım atması kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak. Azer, Yücel ve Timsah’la işbirliği yapan Efsun’un planı merakla beklenirken, Akın ile Azer’in bir araya gelmesi de soru işareti yaratacak. Sultan’ın Vartolu Sadettin’den isteği ekran başındakileri şaşırtacak. Herkesten bir adım önde olduğunu düşünen Yücel ise en beklemediği anda hayati bir tuzakla karşı karşıya kalacak.

ÇUKUR 69. YENİ BÖLÜM İLK SAHNESİ YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Bunun adı vicdansızlık! Doğum yapan kadını taksiden attı

Bunun adı vicdansızlık! Doğum yapan kadını taksiden attı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Koronavirüs nedeniyle durdurulan tren seferleri yeniden başladı

NASA'nın yıllarca sakladığı sır