• $ 5,7706
  • € 6,3949
  • 277.213
  • 95394.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Çukur 53. Bölüm fragmanı izle - Çukur 53. bölümde neler olacak?

Çukur son bölüm izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur’da heyecan bitmek bilmiyor. Çukur 52. Bölümde Karakuzular geri döndü. Yamaç, “Sen bizim kolumuzu kanadımızı kırdın. Ama biz iyileştik, biz Çukur’dayız. Koçovalılar Çukur’da Çeto!” diyor. Çeto, “Bu mahalle sizin değil, bu kesin! Bu mahalle kimin ya..” yanıtını veriyor. 52. Bölümde seyirciler üç haftadır merakla bekledikleri büyük sorunun cevabını öğrenmişti. Yamaç, kendisini vuranın Metin olduğu gerçeğiyle yüzleşmişti. Bölümün finalinde Sena, Mahsun’a silahını doğrulturken, İdris ile Çeto karşı karşıya gelmişti. Çukur dizisinin son bölüm izleme linki haberimizde sizlerle.

Ekranların fenomen dizisi Çukur yine nefes kesen bir bölüm ile ekrana geldi. Çukur 52. son bölümü ile Show TV’de seyirci karşısına çıktı. Çukur 2. yeni sezon 19. bölümde; İdris, Karakuzular ile ilgili gelen teklifi geri çeviriyor. Sena Fikret olarak bildiği Mahsun ile yüzleşiyor. Yamaç’ın yaptığı şaka Emmi’nin aklını başından alıyor. Yamaç ve Meliha ilk kez karşı karşıya gelirken Yamaç’ın sözleri Meliha’yı şoke ediyor. Yamaç ve İdris Karakuzular ile ilgili aldıkları kararı Cumali, Selim ve Vartolu’ya açıklarken gerilim artıyor. Çukur 53. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Çukur son bölüm izleme linki…

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 52. BÖLÜM ÖZETİ…

Karakuzular Çukur’a girer. Onları Yamaç ve diğerleri karşılar. Çeto, Yamaç’a Çukur Karakuzular’ın değil, Koçovalılar’ın değil. Çukur kimin yahu?” der. Olaydan bir gün önce İdris ve Emmi’nin gittikleri yerde bulunanlar arasında Çeto da vardır. İdris orada bulunanların tek tek kim olduğunu bilir ancak Çeto’yu tanıyamamıştır. İdris’e ne istediklerini anlatırlar. Olayın iç yüzü bambaşkadır. Çeto teklifi yapanlara gözdağı verir ve onlardan birini Baykal diye biri ile görüştürür.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE

 

İDRİS TEKLİFİ GERİ ÇEVİRİYOR

Karakuzular’ın Çukur’a geri dönecekleri İdris’e söylenir. İdris teklifi kabul etmez. Oradakiler şoke olur. İdris ve Emmi yolda bundan sonra neler yapacaklarını planlar. Selim, Yamaç’a Metin’in ihaneti için birşeyler yapıp yapmayacağını sorar. Yamaç, Metin’in pişmanlığını söyleyerek birşey yapmayacağını söyler. Selim Yamaç’ın yanından çıktıktan sonra Sena’yı telefonla arar. Telefon çalar ancak Sena cevap vermez. İdris Meliha’nın evine gider. Meliha’ya Yamaç’ın geleceğini söyler. Meliha da “ev senin” der.

YAMAÇ, EMMİ’YE ŞAKA YAPIYOR

Emmi, Yamaç’ın yanına gelir. Yamaç Emmi’ye şaka yapar. Emmi çok kızar. Yamaç onunla şaka yapmayı özlediğini söyler. Emmi, “hadi kalk gidiyoruz” diyerek İdris’in onu beklediğini söyler. Bu arada Selim, Sena’nın evine gelir. Sena elinde silahla koltukta oturmaktadır. Selim, Mahsun’un ona birşey yapıp yapmadığını sorar. Sena, yaşananları ve Mahsun’un ona söylediklerini anlatır.

MELİHA VE YAMAÇ KARŞI KARŞIYA

İdris, Meliha’ya Çukur’un bana ihtiyacı yok derken Meliha ona Çukur’un onun için ne anlama geldiğini anlatırken kapı çalıyor. Kapıyı açan Meliha karşısında Yamaç ve Emmi’yi bulur. Yamaç “siz kimsiniz?” dediğinde Meliha da babana bir ara sorarsın der ancak Yamaç’ın “tesbihinin danesi ben olaydım, yanında duraydım” sözlerini duyunca Meliha şoke olur ve onları içeri davet eder. İdris, Yamaç’a Karakuzular’ın Çukur’a geri döneceğini söyleyerek planını anlatır. İdris’in söyledikleri Emmi’yi şoke eder. Emmi durumu anlamaya çalırken Yamaç ona sabretmesini ve yarın öğreneceğini söyler.

YAMAÇ İDRİS’İN KARARINI DİĞERLERİNE AÇIKLIYOR

Emmi ile beraber Cumali, Selim ve Vartolu Yamaç ve İdris’in olduğu güvenli eve giderler. Yamaç, Karakuzular ile ilgili babasının aldığı kararı onlara anlatır. Cumali ve Vartolu “olmaz öyle şey” diyerek ayaklanır. Cumali Yamaç’ın üzerine yürür ancak İdris’in uyarısıyla geri adım atar.

ÇUKUR YENİ SEZON KONUSU

Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak.

Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Türkiye’ye gelmiş en kaliteli futbolculardan biri olan Alex de Souza, 14 Eylül 1977’de Brezilya’d

Alex De Souza´nın Hayatı ve Fenerbahçe Kariyeri | #BirEfsaneOlmak

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Abant Gölü'nden daha büyük olacak... Doğaseverleri büyülüyor

Bir bölümü ziyarete açıldı turist akınına uğradı