• $8,2487
  • €10,0351
  • 487.014
  • 1455.4
04 Mayıs 2021 Salı 17:14 | Son Güncelleme:

Çukur 4. sezon 35. son bölüm full izle! Çukur 127. bölüm izle tek parça!

Çukur 4. sezon 35. son bölüm full izle! Çukur 127. bölüm izle tek parça!

Show Tv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Çukur dün akşam 127. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde Emmi'nin ölümü; Çukur'da taşları yerinden oynatacak. Yamaç'ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç'la karşı karşıya gelecek. İkili arasındaki büyük gerilim, geçmişin kapanmayan yaralarını açığa çıkaracak. Çukur 127. bölüm izleme linki haberimizin detaylarında...

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur dün akşam 4. sezon 35. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Ay Yapım imzalı dizide bu hafta yine heyecan dolu sahneler izleyicileri ekrana kilitleyecek. Dizinin yeni bölümünde; Koçovalılar, Emmi'nin yasını tutarken; Yamaç, Efsun'un da desteğiyle Amca'nın gerçek yüzünü Vartolu'ya göstermek için harekete geçecek. Amca, yeni hamlesiyle Çukur'da büyük bir savaş başlatacak...

ÇUKUR 127. BÖLÜM İZLE!


ÇUKUR 127. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Emmi'nin ölümü; Çukur'da taşları yerinden oynatacak. Yamaç'ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç'la karşı karşıya gelecek.

Çukur ne zaman final yapacak? Çukur final tarihi belli oldu mu?

İkili arasındaki büyük gerilim, geçmişin kapanmayan yaralarını açığa çıkaracak.

Koçovalılar, Emmi'nin yasını tutarken; Yamaç, Efsun'un da desteğiyle Amca'nın gerçek yüzünü Vartolu'ya göstermek için harekete geçecek.

Amca, yeni hamlesiyle Çukur'da büyük bir savaş başlatacak. Aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Yamaç'ın yapacağı hamle Çukur'da yeni bir dönüm noktası olacak.

<p>Mescid-i Aksa'yı savaş alanına çeviren İşgalci İsrail'in Filistin halkına yaptığı zulüm tüm dünya

Mescid-i Aksa'da 'Erdoğan' sloganları

Onları görebilmek neredeyse imkansız! İşte kamuflaj ustası savaş gemileri

Çamurlarda serinleyen mandaların görüntüsü Serengeti'yi aratmadı

Dereotunun az bilinen şaşırtıcı faydaları