• $8,3373
  • €10,0335
  • 478.442
  • 1420
05 Şubat 2021 Cuma 10:48 | Son Güncelleme:

Çocukluk dizisi final olan Erdal Beşikçioğlu setlere geri dönüyor! Yeni projede bir sürpriz var

Çocukluk dizisi final olan Erdal Beşikçioğlu setlere geri dönüyor! Yeni projede bir sürpriz var

Polisiye dizisi Behzat Ç. ile hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Erdal Beşikçioğlu, yeni projesi ile tekrar ekranlara dönüyor. Çocukluk dizisi final yapan başarılı oyuncunun yeni proje müjdesi hayranlarını sevindirdi. Başarılı oyuncu, Gain platformunun hazırladığı kod adı “Hamlet” dizisiyle tekrar setlere çıkacak.

Son projesi Çocukluk dizisinde imajını tamamen değiştiren Erdal Beşikçioğlu, yetimhane müdürü karakterini canlandırıyordu. Fox TV'de ekranlara gelen dizide Burcu Özberk ile başrolleri paylaşıyordu. Büyük iddialarla başlayan dizi reytinglere yenilerek 11. Bölümde final yapmak zorunda kalmıştı. Beşikçioğlu'nun son oynadığı dizi tutmadı ancak yeni bir proje için kolları sıvadı.

Gazeteci Birsen Altuntaş başarılı oyuncunun yeni, projesi hakkında bilgi verdi. Beşikçioğlu, Gain isimli dijital plotform aracılığıyla çekilen bir dizide oynayacak. Diziyi ödüllü yönetmen Kaan Müjdeci, yönetecek. Kanat Doğramacı'nın sahibin olduğu Astoros Film ile Gain Yapım'ın ortak prodüksiyonunda Beşikçioğlu'na başrolde Elit İşcan eşlik edecek.

<p>AK Parti'nin saat 14.00'ü işaret ettiği paylaşım sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaşıldı.</p>

İşte AK Parti'nin merak edilen CHP videosu

Tokat'ta bulunan tilki yavruları koruma altına alındı

İstanbul Havalimanı'nda göçmen kaçakçılığı

Balıkesir'in büyülü güzelliği Kuş Cenneti Milli Parkı