• $7,9777
  • €9,4527
  • 486.523
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Ekim 2020 Cumartesi 09:23 | Son Güncelleme:

Çocukluk 3. bölüm fragmanı yayında! Çocukluk 2. bölümde neler yaşandı?

Çocukluk 3. bölüm fragmanı yayında! Çocukluk 2. bölümde neler yaşandı"

Çocukluk 3. bölüm fragmanı yayında! Fox Tv'nin yeni dizisi Çocukluk geçtiğimiz hafta yayın hayatına başladı. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk'in Çocukluk 2. bölümü ile 16 Ekim Cuma akşamı izleyici karşısına çıktı. Yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği dizinin senaryosunu Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars kaleme alıyor.

Geçtiğimiz hafta 1. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Çocukluk dizisi ekran başındakilerin dikkatini çekmeyi başardı. 16 Ekim Cuma akşamı 2. bölümüyle ekranlara gelen dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç otururken senaryoyu Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars kaleme alıyor. İşte Çocukluk 2. bölüm özeti ve 3. bölüm fragmanı ile ilgili detaylar...

ÇOCUKLUK 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çocukluk dizisinin 3.  bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmanı izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇOCUKLUK 2. BÖLÜM ÖZETİ

Küçük Zeynep’in annesini unutması, terk etmesi kadar kolay değildir. Onun kokusunu, hayalini, Mavi’ye söz verdiği gibi kalbinden çıkarmak için çabalarken imdadına yanlışlıkla okuduğu bir mektup yetişir. Ayşegül’ün mutfakta unuttuğu evrakların arasında evlat edinmek için başvuran bir ailenin gelecekteki kızlarına yazdığı mektup, küçük Zeynep’in kalbine dokunur.

2. BÖLÜMÜ SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

Zeynep’in hayatında bir mektupla başlayan değişimin annesini unutmaya yetip yetmeyeceğini ise zaman gösterecektir. Ve her şey tam yoluna girmişken, geçmişin hayaletleri bu kez en beklenmedik çocuklarımızın hayatını alt üst etmek için çıkagelir.

ÇOCUKLUK DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Çocukluk dizisi oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş yer alıyor.

<p>Azerbaycan ordusu, işgalci Ermenistan'a karşı topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonlar

Azerbaycan ordusu kontrol edilen alanları daha da genişletti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi