• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
19 Ağustos 2021 Perşembe 18:05 | Son Güncelleme:

Cihangir Ceylan kimdir, Camdaki Kız'da mı oynayacak? Cihangir Ceylan kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı

Cihangir Ceylan kimdir, Camdaki Kız'da mı oynayacak" Cihangir Ceylan kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı

Oyuncu Cihangir Ceyhan ile ilgili yeni bir iddia gündeme atıldı. Adana'da geçen ve Adana'da yaşayan insanların hayatlarını gösteren Sıfır Bir adlı dizide Cio olarak bilinen Cihangir Ceyhan'ın yeni dizisinin Camdaki Kız olduğu konuşuluyor. Çıkan bu haber üzerine ünlü oyuncunun yeni projesi araştırılırken aynı zamanda; Cihangir Ceylan kimdir, kaç yaşında ,nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı? soruların yanıtları merak konusu oldu.

Cihangir Ceyhan, hakkında Camdaki Kız dizisinde oynayacağı söylentisi yayıldı. Ünlü oyuncu Cihangir Ceyhan ile Camdaki Kız dizisi için transfer görüşmelerinin başladığı iddia edildi. Kanal D ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız'ın yönetim kısmından henüz resmi bir açıklama yapılmazken internet aramalarında "Cihangir Ceylan kimdir, Camdaki Kız'da mı oynayacak? Cihangir Ceylan kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?" soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

CAMDAKİ KIZ'A ŞAŞIRTAN TRANSFER HAMLESİ!

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran efsane dizisi Camdaki Kız'a yapılacak olan oyuncu transferleri gündeme geldi. Başrolünde güzeller güzeli oyuncu Burcu Biricik'in yer aldığı Camdaki Kız dizisine Sıfır Bir dizisindeki Cio yani Ciahngir Ceyhan'ın oynayacağı konuşuluyor. Camdaki Kız için Cihangir Ceyhan ile görüşmeler başladı.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Selma Ergeç gibi izleyenler tarafından sevilen isimlerim yer aldığı Camdaki Kız dizisine yeni bir transfer hamlesi geldi. Eğer anlaşma sağlanır ve bir aksilik olmazsa Camdaki Kız dizisine Cihangir Ceyhan gelecek.

CİHANGİR CEYLAN SIFIR BİR'DEN CAMDAKİ KIZ'A

Sıfır Bir dizisine yeni bir oyuncu transferi yapılmaya hazırlanıyor. Amatör dizi olan ancak izleyenler tarafından çok sevilen Sıfır Bir dizisinin sevilen oyuncusu Cihangir Ceyhan'ın Camdaki Kız dizisinde oynayacağı konuşuluyor. 32 yaşındaki Cihangir Ceyhan'a Camdaki Kız için teklif gitti. Görüşmelerin ardından Cihangir Ceyhan'ın Camdaki Kız dizisinde oynayıp oynamayacağı, yer alıp almayacağı belli olacak.

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Elazığ'lıdır. İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana'ya geri döndü.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Cihangir Ceyhan, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat vermektedir. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

Yer aldığı diziler: Alev Alev (Ömer Ataycı, Show Tv, Ay Yapım, 2020), Çukur (Show Tv, Ay Yapım, 2019), Sıfır Bir Adana (2018)

  • Cihangir Ceylan kimdir
  • Cihangir Ceylan Camdaki Kızda mı oynayacak?
  • Cihangir Ceylan kaç yaşında
  • Cihangir Ceylan hangi dizi ve filmlerde oynadı?
<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!