• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
18 Şubat 2021 Perşembe 15:44 | Son Güncelleme:

Cennet Mahallesi'nin çekildiği ev satılıyor! Fiyatı dudak uçuklattı!

Cennet Mahallesi'nin çekildiği ev satılıyor! Fiyatı dudak uçuklattı!

Yıllar boyunca izlenen ekranların neşesi Cennet Mahallesi isimli diziye ev sahipliği yapan ahşap bina satılığa çıkarıldı. Dizide Yunus karakterine hayat veren Müjdat Gezen'in ailesi ile birlikte kaldığı ev, yapım şirketi tarafından yıllarca kiralanmıştı. Cennet Mahallesi'nin simgesi olan ahşap ev şu an satışa çıkarıldı. Ev için biçilen rakam dudak uçuklattı.

Show TV ekranda yayınlanan Cennet Mahallesi dizisi 2004-2007 yılları arasına damga vurmuştu. Dizi, renkli sahneleri, güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile çok sevilmişti. Serdar Akar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu komedi dizisi, şimdilerde tüm olaylara şahitlik eden ahşap evi ile gündeme geldi. Dizi için kullanılan ahşap ev satışa çıkarıldı.

Dizide Yunus karakterine hayat veren Müjdat Gezen'in ailesiyle birlikte yaşadığı simge ahşap yapı, sahibi tarafından satılığa çıkarıldı. Balat'ta bulunan 1900'lü yılların başında inşa edilmiş 4 katlı tarihi ahşap ev için istenilen ücret ise 2 milyon 900 bin TL.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan gayrimenkul danışmanı İrfan Pulcu yapının müzeye dönüşebileceğini kaydederek, "Alişan'ın canlandırdığı Ferhat karakterinin yaşadığı odanın müze olarak hizmet vermesi gündemde. Dizideki eşyaları da orada sergilenebilir. Buna evi alacak kişi karar verecek." diye konuştu.

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek