• $8,6108
  • €10,2873
  • 493.569
  • 1417.99
27 Mayıs 2021 Perşembe 12:55 | Son Güncelleme:

Cengiz Han'ın ajanları başkentte! Harzemşah Sarayı'nda iktidar savaşı

Cengiz Han'ın ajanları başkentte! Harzemşah Sarayı'nda iktidar savaşı

ATV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan ve beğeni toplayan Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölüm fragmanı ekrana getirildi. Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölümünde Harzemşah sarayında iktidar savaşları kızışırken, Celaleddin'in kurtardığı Kutlu Bike'nin Cengiz Han'ın ajanı olduğu ortaya çıkacak.

Diriliş Ertuğrul' ve 'Kuruluş Osman' dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın yeni tarihi dizisi 'Bozkır Arslanı Celaleddin', cuma akşamı 20.00'de ikinci bölümüyle ATV ekranında olacak.

'Bozkır Arslanı Celaleddin'in ikinci bölümünde, Harzemşah sarayında iktidar savaşları kızışırken, Celaleddin'in kurtardığı Kutlu Bike'nin Cengiz Han'ın ajanı olduğu ortaya çıkacak.

Celâlettin'in saraya Kutlu Bike ile dönmesi herkeste endişe yaratır. Bu durumun Cengiz Han'a açıkça savaş ilanı olduğunu düşünen ve Celaleddin'in emrine karşı gelerek elçilik kafilesine katılmasına sinirlenen Sultan Aleaddin, Celaleddin'in zindana atılmasını emreder. Tüm bu gelişmeler sarayda derin çatlaklar oluştururken, Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun komutanların kontrolü nedeniyle de karşı karşıya gelir. Cengiz Han'ın ajanı olan Kutlu Bike, ilk vazifesini yerine getirir. Kutlu Bike'nin hamlesi Türkan Hatun'u hiç istemediği bir çıkış yapmak zorunda bırakır.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Celaleddin Harzemşah karakteriyle Emre Kıvılcım'ın üstlendiği 'Bozkır Arslanı Celaleddin', ATV ekranlarında cuma akşamlarına damgasını vuracak.

  • Bozkır Arslanı Celaleddin
  • Bozkır Arslanı Celaleddin fragman
  • magazin
<p>Kurtulmuş: 'Bütün dünya sussa Türkiye susmayacak' </p><p>AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtul

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Akşam TV'ye konuk oldu

Sosyal medya fenomeni ofiste öyle bir şey yaptı ki

Karpuzdaki büyük tehlike! Böyleyse sakın yemeyin

Türkiye üretim üssü oluyor! İşte Türkiye'de akıllı telefon üreten firmalar