İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0795
  • 5.0103
  • 175.26
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Cavit Çetin Güner Diriliş Ertuğrul'dan ayrıldı

Her bölümüyle izleyiciyi ekran başına toplamayaı başaran Diriliş Ertuğrul'un 83. bölümü dün akşam yayınlandı. Ekrana gelen son bölümde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Doğan Alp karakterini canlandıran Cavit Çetin Güner, diziye veda etti. İşte ayrıntılar...

x

TRT'nin reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey ile yan yana çarpışan Doğan Alp, pusuya düşürülerek şehit oldu. Doğan Alp karakterine can veren Cavit Çetin Güner, böylece dizinin 83. bölümünde ekipten ayrıldı.

Engin Altan Düzyatan'dan duygusal veda
Diriliş'in Ertuğrul'u Engin Altan Düzyatan, diziye veda eden oyuncu arkadaşına sosyal medyada veda etti. "Hep böyle içten güş gardaşım... Yolunda yanındayız" notuyla Cavit Çetin Güner ile bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? 84. bölüm özeti

Ural Vasilyus'un koltuğuna oturup bir gün o kalenin sahibi olacağı hayalini kuruyor. Bunu gören Vasilyus ise Ural haddini bildirecek. Şüpheli tavırlarıyla Helana Vasilyus'un takibi altına girer. Hayme Ana Dündar'ın gelmediğini görünce fenalaşır. Doğan Alp'in cenaze törenini obayı yasa boğar. 

Ertuğrul en yakınını kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, 'andımız olsun ki şehidimizin kanı kurumadan intikam bize vaciptir' diyerek intikam yemini ediyor. Aliyar ise Acar beyini sorguya çekmeye başlıyor. Aslıhan Hatun ise Günyeli'yi konuşturmaya çalışıyor. Vasilyus Dündar'a karşılık Ertuğrul'u kaleye çağırıyor.

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TSK Cinderes'in tam ortasına kurdu!

En Çok Okunanlar