• $7,846
  • €9,304
  • 483.853
  • 1217.04
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Temmuz 2020 Cuma 08:55 | Son Güncelleme:

Çatı Katı Aşk dizisi nerede çekiliyor, hangi günler yayınlanıyor?

Çatı Katı Aşk dizisi nerede çekiliyor, hangi günler yayınlanıyor"

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Çatı Katı Aşk dizisi konusu ve oyuncularıyla ekran başındakilerin dikkatini çekmeyi başardı. Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturuyor. Peki, Çatı Katı Aşk dizisi nerede çekiliyor? Hangi gün yayınlanıyor?

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan ve ilk bölümüyle izleyenlerin beğenisini kazanan Çatı Katı Aşk dizisi yaza bomba gibi başladı. Başrollerini Furkan Andıç, Nilay Deniz, Ezgi Şenler ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı dizi izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatıyor. İzleyicilerin de merak ettiği “Çatı Katı Aşk nerede çekiliyor?” sorusu ve tüm detaylar sizlerle...

ÇATI KATI AŞK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Furkan Andıç, Nilay Deniz, Ezgi Şenler ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Çatı Katı Aşk dizisi çekimleri İstanbul Üsküdar’da gerçekleştiriliyor. İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan Darende sokağı dizinin ilk çekim yerlerini oluşturuyor.

ÇATI KATI AŞK HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Çatı Katı Aşk dizisi ilk bölümünden itibaren büyük beğeniyle izleniyor. Dizi Perşembe akşamları saat 20.00’de izleyici karşısına çıkıyor.

ÇATI KATI AŞK KONUSU

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. 

<p>Editör:</p><p><a href='#0'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></p><p class=''>Kurgu:</

İYİ Partili Özdağ'ın FETÖ iddiası

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kırklareli'nde bir köy karantinaya alındı

1300 yıllık anıt ağacın zeytinleri hasat edildi