• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
05 Eylül 2020 Cumartesi 20:15 | Son Güncelleme:

Çatı Katı Aşk 8. bölüm özeti...

Çatı Katı Aşk 8. bölüm özeti...

Yaz akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çatı Katı Aşk perşembe akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Furkan Andıç, Nilay Deniz, Ezgi Şenler ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı Çatı Katı Aşk dizisi 27 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanan 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin 8. bölümünde Ateş evi terk ederken Sevda’nnın sahte evlilik cüzdanını buluyor ve ortalık karışıyor. 

ÇATI KATI AŞK 8. BÖLÜM ÖZETİ

Ateş Ayşen’den beklediği cevabı alamadığı için evi terk edip giderken Sevda’nın sahte evlilik cüzdanını bulması işleri iyice karıştırır.

Sevda’ya engel olmaya çalışan Yasemin biraz fazla patırtı gürültü yapınca bütün evi ayaklandırmıştır. Demir’in de olaya dahil olmasıyla Sevda küçük bir kaza geçirir ve durum gençlerin Sevda’ya bekçilik yapmasına, sırlarını ifşa etmemesi için yanlarından ayırmamasına kadar gider.

Ateş Ayşen’i daha fazla üzmemek için ondan uzaklaşarak kendini arabaya verir. En kısa zamanda arabayı toparlayacak, yarışlardan para kazanacak ve Yasemin’le girdikleri bu oyunu sonlandıracaklardır. Bu iki arada aşk hem Ateş’i hem Ayşen’i hem de diğerlerini derinden etkilemeye başlamıştır. Süheyla ve Şuayip’in başlattığı internetten yemek satışları dükkanın da namını arttırınca kendilerine yeni bir yer açmak isterler. Bu konu Süheyla ve Yasemin rekabetine sebep olur.

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Hava Kuvvetlerinin yerel saatle 13.00-15.00'

Azerbaycan Hava Kuvvetleri, işgalci Ermenistan güçlerinin tank ve sığınaklarını imha etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Korona sürecinde satışı artan 5 bitkinin faydası

İçişleri Bakanı Soylu, İstanbul'da görev yapan kaymakamlarla görüştü