• $13,78
 • €15,5753
 • 788.624
 • 1917.63
21 Mayıs 2021 Cuma 11:02 | Son Güncelleme:

Camdaki Kız 6. bölüm izle tek parça! Kanal D Camdaki Kız son bölüm kesintisiz izle!

Camdaki Kız 6. bölüm izle tek parça! Kanal D Camdaki Kız son bölüm kesintisiz izle!

Perşembe akşamlarının sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Camdaki Kız dün akşam heyecanla beklenen 6. yeni bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ile Burcu Biricik'in paylaştığı dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar nefesleri kesti. Dizinin yeni bölümünde; Sedat ve Nalan'ın el ele tutuştuğu görüntülerin televizyonda yayınlanmasıyla, Feride, Nalan'ın hayatını yeniden zindan etmeye başlar....

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Camdaki Kız dün akşam 6. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız isimli romanından uyarlanan dizinin yeni bölümünde yine heyecan dolu dakikalar izleyicileri ekrana kilitledi. Başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ile Burcu Biricik'in paylaştığı dizide Sedat, Nalan'a yıldırım nikahı ile evlenmeyi teklif ediyor. Bu teklif karşısında Nalan'ın cevabı ne olacak? İşte tüm merak edilenler...

CAMDAKİ KIZ 6. BÖLÜM İZLE!


CAMDAKİ KIZ 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Feride'nin tüm dünyaya karşı olan güvensizliği Nalan'ı sıkıştırmaya devam eder. Annesinden korkarken bir taraftan da kendisine yeni bir hayatın kapılarını açmaya çalışır. Rafet ise ailesinden habersizce bir hamle yapar. Nalan'a ait olacak bir arazi vereceğini söyler. Muzo dahil herkes bu duruma şaşkındır. Öte yandan Sedat çapkınlıklarına devam eder. Ancak Cana'nın da Sedat'a söyleyeceği birkaç söz vardır.

Tüm bunlar yaşanırken Sedat ve Nalan yakınlaşmaya başlar. Çıktıkları bir yemek Nalan için dönüm noktası olacaktır. Feride'nin endişeleri gerçek gerçekleşecek mi? Nalan ve Sedat ilişkisi nasıl bir ivme kazanacak?

SEDAT VE NALAN ARASINDA SÜRPRİZ ÖPÜCÜK!

Sedat, Nalan'a yıldırım nikahı ile evlenmeyi teklif ediyor. Bu teklif karşısında Nalan'ın cevabı ne olacak?

Sedat ve Nalan'ın el ele tutuştuğu görüntülerin televizyonda yayınlanmasıyla, Feride, Nalan'ın hayatını yeniden zindan etmeye başlar. Rafet ise, Sedat ve Nalan ilişkisinin sorunsuz devam etmesinden ötürü oldukça mutludur. Bu yüzden Nalan'ı Koroğlu ailesinin namına yaraşır bir düğün alışverişine götürmeye karar verir.

Gülcihan, ailesine karşı oldukça cimri olan Rafet'in Nalan'a çok pahalı bir hediye verdiğini öğrenir. Bu durum Gülcihan'ı çileden çıkarır ve sonunda öfkesi ona çok büyük bir hata yaptırır. Diğer yandan Sedat, Nalan'la ilgili her şeyi yoluna soktuğunu düşündüğü için, yeniden çapkınlığa döner. Ama hiç beklemediği bir kişi, onu büyük bir hatanın eşiğinden çevirecektir.

Nalan kendisini aşkın büyüsüne kaptırmışken, babasının da desteğiyle, Feride'den gizlice Sedat'la buluşmaya karar verir. Bu buluşmada, hayatının en mutlu anını yaşar. Ancak onu bekleyen büyük tehlikenin henüz farkında değildir.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Mucize Doktor 63. bölüm izle tek parça! Mucize Doktor son bölüm kesintisiz izle!

Masumiyet final mi yapıyor? Masumiyet kaçıncı bölümde final yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

 • Camdaki Kız izle
 • Camdaki Kız 6. bölüm izle
 • Camdaki Kız son bölüm izle
 • kanal d Camdaki Kız izle
 • Camdaki Kız full izle
 • kesintisiz Camdaki Kız izle
 • Camdaki Kız 6. son bölümü izle
 • tek paça izle
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'
'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu
Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te "Asker Duası" coşkusu

<p>Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin rolüyle 2020 ve 2021 yılında yıldızı parlayanlar arasına

İlginç tavırları geceye damga vurdu

Hamaç Höyük'teki kazılarda bulundu! Kaçak kazılar nedeniyle büyük ölçüde tahrip edilmiş

Türkiye'de satılan en ucuz sıfır otomobillerin güncel fiyatları

İhracatta Avrupa'nın kapısını araladılar