• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
29 Nisan 2021 Perşembe 12:25 | Son Güncelleme:

Camdaki Kız 3. bölüm özeti!

Camdaki Kız 3. bölüm özeti!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Camdaki Kız bu akşam 3. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Bu bölümde magazinde resimleri çıkan Sedat, babasının tepkileri karşısında bir karar almak zorunda kalıyor.

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrolünde oynadığı, gerçek bir hayat hikayesi olan Camdaki Kız bu akşam 3. bölümü ile izleyicinin karşısına çıkıyor.

CAMDAKİ KIZ 3. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Sedat'ın özel dairesinde gördüklerine bir anlam veremeyen Nalan, yaşadıklarını kimseyle paylaşamaz. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden Feride çıldırır ve Nalan'ın üzerindeki baskıyı artırır. Nalan'ın, gizli dairesini birine anlatacağı konusunda endişelenen Sedat, Cana'yla buluşur. Cana, Nalan'la konuşup durumu düzeltmesini tembihler. Ancak bu buluşmada bir magazincinin çektiği fotoğraflar, Sedat'a pahalıya mal olacaktır.

Sedat, Nalan'la konuşup, özel dairede gördüklerinin kendisine ait olmadığını anlatır. Nalan, Sedat'a yeniden güven duyar, sevdiği adamla evleneceği için mutludur. Yaklaşan felaketten habersiz olan Sedat, bu sorunu da çözdüğü için rahatlar.

Ancak hiçbir sır sonsuza kadar gizli kalmaz. Fotoğraflar, Koroğlu malikanesinde bomba etkisi yaratır. Selen, Nalan ve ailesi görmeden, fotoğrafların basılmasını engellemeyi başarabilecek midir?

<p>Avrupa sevdalısı aydınların asıl derdi ne? Neden bir  Avrupalı'dan daha 'Avrupa'cılar'? Avrupa öz

Avrupa'yı bize ışıltılı tablolar gibi çizenler kimler?

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor