• $8,0823
  • €9,6985
  • 451.178
  • 1409.19
09 Nisan 2021 Cuma 11:18 | Son Güncelleme:

Camdaki Kız 2. bölümde neler oluyor? Camdaki Kız 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Camdaki Kız 2. bölümde neler oluyor" Camdaki Kız 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. İlk bölümü ile 8 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Camdaki Kız 2. bölümde neler olacak? Dizi tekrarları ne zaman?

Camdaki Kız ilk bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Merakla beklenen Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı yayına girdi. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı ve dizi tekrarı ile ilgili detaylar haberimizde.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Nadim Güç'ün üstlendiği Camdaki Kız 15 Nisan Perşembe 20.00'de Kanal D'de ikinci bölümü ile ekrana gelecek.

CAMDAKİ KIZ 2. BÖLÜM FRAGMANI

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ 2. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Sedat ile evlenme hazırlığı yapan Nalan için zor günler başlıyor!

Sedat'ın Nalan ile evlenmesine karar veren aileler için çocuklarının fikirlerinin hiç önemi yoktur. Sdat Canan ile görüşmeye devam ederken Nalan ise annesinin baskılarına maruz kalmaktadır. Ne yapacağını bilemeyen Nalan için zor günler artık başlamak üzeredir.

CAMDAKİ KIZ DİZİ KONUSU NEDİR?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik'in canlandırdığı Camdaki Kız'da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor.

Oyuncular: Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyez Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ TEKRARI HANGİ GÜN?

Camdaki Kız dizisinin 9 Nisan Cuma günü 10.15'te tekrardan karşımıza çıkıp, 10 Nisan Cumartesi günü de yine bizlerin beğenisine sunulacaktır. Hafta içi pek çok farklı gün ve saatte yayınlanmaya devam edecektir.

8 Nisan Perşembe saat 20.00: 1. Bölüm

8 Nisan Perşembe saat 22.30: 1. Bölüm İlk tekrarı

9 Nisan Cuma saat 10.15: 1. Bölüm ikinci tekrarı

10 Nisan Cumartesi saat 14.30: 1. Bölüm üçüncü tekrarı

  • camdaki kız
  • camdaki kız 2 bölüm fragman
  • camdaki kız dizi tekrarları ne zaman
<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi