• $9,3113
  • €10,8438
  • 529.596
  • 1429.85
15 Ekim 2021 Cuma 11:46 | Son Güncelleme:

Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak" Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı dizi hayranları tarafından yoğun olarak araştırılmaya başlandı. Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız perşembe akşamları zirvede kalmaya devam ediyor. Dizide bu hafta Feride, Nalan'ın çocuk yapması için baskı kuruyor ve kabus yeniden başlıyor. Peki, Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak?

Perşembe akşamlarının başarılı dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile sevenlerine heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Dizinin 15. bölümünde Sedat, Cana'yla olan ilişkisini öğrenen Alp'in yapacaklarından endişe duyuyor. Diğer yandan Hayri ve Muzo'nun bir araya gelmesiyle paylaşılan duygular ve hayranlıklar Nalan'ı işaret ediyor. Peki, Peki, Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

CAMDAKİ KIZ 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

CAMDAKİ KIZ 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Feride, Nalan'ın çocuk yapması için baskı kuruyor ve kabus yeniden başlıyor. Sedat, Cana'yla olan ilişkisini öğrenen Alp'in yapacaklarından endişe duyuyor. Diğer yandan Hayri ve Muzo'nun bir araya gelmesiyle paylaşılan duygular ve hayranlıklar Nalan'ı işaret ediyor.

Nalan'ın bileğini burkması bahanesi ile İstanbul'a geri dönerler.Nalan ve Sedat erteledikleri balaylarında güzel vakit geçiriyorken Cana'dan gelen telefon Sedat'ın endişelenmesine sebep olur ve Nalan'ın bileğini burkması bahanesi ile İstanbul'a geri dönerler.

Feride, Nalan ve Sedat'ın yakınlaşmalarından memnundur. Hayri Sedat'ın Nalan'ı aldatmasını hazmedemezken, Billur Hayri'den hoşlanmıştır.

Levent'in ablasının konağa ziyareti Rafet ve Levent arasındaki gerilimi artırır ve Selen altından kalkamayacağı bir yalan söylemek durumunda kalır. Bu sırada Alp'in ise ortalığı karıştıracak planları vardır...

<p>'Telafi kitapları ücretsiz.' Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in Akşam gazetesine özel açıklamalar

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den AKŞAM'A özel açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu