• $7,9563
  • €9,439
  • 460.805
  • 1320.98
30 Mayıs 2020 Cumartesi 12:33 | Son Güncelleme:

Çalgı Çengi İkimiz filmi konusu nedir?

Çalgı Çengi İkimiz filmi konusu nedir"

Çalgı Çengi İkimiz filmi hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler araştırma yapmaya başladı. Koronavirüs salgının sonrası evde kal çağrısına uyan vatandaşlar ekranlarda yayınlanan filmleri yakından takip ediyor.

İki kuzenin müzik konusunda star olmaya çalışan iki kuzenin serüvenlerini anlatan film Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. 

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Salih ve Gürkan iki müzisyen kuzendir. Müzikte dünya starı olmak için Tarkan'ı örnek alıp düğün şarkıcılığını bir basamak olarak kullanmaya karar verirler ama bir türlü üst basamağa çıkamazlar. Talihsizlikleri yüzünden müzik dışında hiçbir özel yeteneği olmayan iki kuzen ünlü olmak için yola çıkıp bir şekilde mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada da bir işe yaramadıkları çabucak fark edilip, mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur kalırlar.

Nasıl dahil olduklarını dahi bilmedikleri mafya ailesinden ayrılmak istediklerinde kendilerine bir anlaşma sunulur. İlk defa gerçek bir görev alırlar, sahne alacakları düğündeki nikah memurunu kaçırmaları istenir, nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan'ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. Mafyadan kurtuluşları olan adam aynı zaman da fakirlikten de kurtuluş anahtarı çıkar. Artık bir tercih yapmaları gerekir...

<p>Kovid-19 aşısı için gönüllü olan Sağlık Bilimleri  Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal

Aşı salgını bitirmeye yeterli olacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Uludağ'ın Robinson Crusoe'su 7 yıldır ormanda yaşıyor

Adana'da uyuşturucu tacirlerine şafak baskını