• $8,7051
  • €10,4007
  • 496.682
  • 1410.79
25 Mayıs 2021 Salı 17:27 | Son Güncelleme:

Büyük başarı… Kuruluş Osman Pakistan'da zirvede!

Büyük başarı… Kuruluş Osman Pakistan'da zirvede!

ATV ekranlarının en sevilen yapımları arasına adını yazdıran güçlü oyuncu kadrosu ve prodüksiyonuyla beğeni toplayan Kuruluş Osman dizisi, Türkiye'nin yanı sıra dünyada da büyük ilgi görüyor. ‘Kuruluş Osman', Pakistan'da televizyon ekranlarının en çok izlenen yapımı olmayı başarırken zirveyi kimseye kaptırmadı.

Başrollerinde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in rol aldığı ATV ekranındaki ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan 'Kuruluş Osman', Türkiye'de olduğu gibi dünyada da büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Bugüne kadar dünyanın birçok ülkesine satılan ve yayınladığı ülkelerde reytingleri alt üst eden 'Kuruluş Osman', Pakistan'da televizyon ekranlarının en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Pakistan'da ülkenin bir numaralı kanalı Geo Entertainment'ta seyirciyle buluşan ve hafta içi her gün yayınlanan 'Kuruluş Osman', reytinglerde tüm rakiplerini geride bırakarak birinci sıraya yerleşti.

Dünyanın çeşitli coğrafyalarında 35 ülkede izleyiciyle buluşan 'Kuruluş Osman', Youtube'da yayınlanan bölümleriyle de rekor görüntülenme oranlarına ulaşıyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

<p>Fransa'nın AB'den bağımsız olarak bir kanun çıkardığını söyleyen Gazeteci Ömer Aydın, <span>'Bu k

Fransa'dan Netflix'e yaptırım kararı: AB'nin uyarılarına rağmen kanun çıkardılar!

Ertuğrul Gazi FSRU hizmete giriyor

Yıkılan konağın altında rastlandı! Hemen kazı başlatıldı

Burak Elmas'tan Fatih Terim'e dünyaca ünlü yıldız hediyesi