• $8,0489
  • €9,6466
  • 451.85
  • 1415.03
01 Nisan 2021 Perşembe 19:16 | Son Güncelleme:

Bumblebee filmi TV'de ilk kez yayınlanıyor! Bumblebee konusu nedir, oyuncuları kimler?

Bumblebee filmi TV'de ilk kez yayınlanıyor! Bumblebee konusu nedir, oyuncuları kimler"

Transformers filmlerinden görmeye alışkın olduğumuz Bumblebee karakteri anlatan Bumblebee filmi 1 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında TV'de ilk kez izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerini Hailee Steinfeld,Jorge Lendeborg Jr. ve John Cena'nın paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Travis Knight oturuyor. Peki, Bumblebee filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?

Başrollerinde Hailee Steinfeld, Jorge Lendeborg Jr. ve John Cena'nın yer aldığı Bumblebee filmi oyuncu kadrosu ve konusu ile ekran başındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. 1 Nisan Perşembe akşamı Kanal D'de televizyonda ilk kez yayınlanan Bumblebee filminde Decepticon'lardan kaçan Bumblebee'nin hikayesi anlatılıyor. Bumblebee Dünya'ya sığınır ve burada mutsuz bir gençle dost olur. Ardından, bu yıpranmış Vosvos'un düşmanları tekrar peşine düşer. İşte Bumblebee konusu ve oyuncuları...

BUMBLEBEE FİLMİ KONUSU

1980'li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee'yi harap halde keşfeder. Çalışma ihtimali olan bir külüstür gördüğünü zanneden genç kadın onu tamir etmek için kolları sıvar. Bumblebee'yi atölyesine götüren ve üzerinde çalışmaya başlayan Charlie, amacına ulaştığında ise bu arabanın sıradan bir "tosbağa" olmadığını keşfeder. Bumblebee ile arkadaşlık kuran Charlie, en yakın arkadaşına dönüşen autobotu peşindeki decepticonlardan koruyabilmek için onunla birlikte bir maceraya atılacaktır.

3 Aralık 2018'de Berlin'de gösterime giren Bumblebee, 21 Aralık 2018'de Amerika Birleşik Devletleri'nde gösterime girdi ve dünya çapında 468 milyon dolar hasılat sağladı ve franchise'daki en düşük hasılatlı film oldu. Film, Hailee Steinfeld'in performansının yanı sıra 1980'lerin ortamı ve nostalji duygusuyla övülen eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı.

BUMBLEBEE FİLMİ OYUNCULARI

Hailee Steinfeld Rolü : Charlie Watson

John Cena Rolü : Agent Burns

Jorge Lendeborg Jr. Rolü : Guillermo "Memo" Gutierrez

Jason Drucker Rolü : Otis Watson

Pamela Adlon Rolü : Sally

Stephen Schneider Rolü : Ron

Ricardo Hoyos Rolü : Tripp Summers

John Ortiz Rolü : Dr. Powell

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2021)

Yapışık beşiz kediler operasyonla birbirinden ayrıldı

Ukrayna-Rusya sınırında hareketlilik devam ediyor