• $7,4197
  • €8,9516
  • 410.403
  • 1538.04
18 Şubat 2021 Perşembe 12:12 | Son Güncelleme:

Bu sorunu çözebilecekler mi? Tozkoparan İskender dizisinde büyük tehlike

Bu sorunu çözebilecekler mi" Tozkoparan İskender dizisinde büyük tehlike

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoparan İskender dizisi yeni bir yapım olmasına rağmen hatırı sayılır bir kemik izleyiciye sahip. Pazar günleri yayınlanan dizide çocuk oyuncuların performansları da bir hayli beğeniliyor. Dizinin yeni bölümü 21 Şubat akşamı ekranlara gelecek. Mavi Ay, İskender'in sorununu çözebilecek mi? Zorlu sınavlarla başı dertte olan İskender, çıkış yolunu bulabilecek mi?

Pazar günlerinin sevilen çocuk dizisi Tozkoparan İskender'in 11. bölüm fragmanı yayınlandı. 21 Şubat'ta izleyicisi ile buluşacak dizinin, 17.30'da yeni bölümü yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? İskender, Salih'in kendisini resmi olarak evlat edinmediğini öğrenecek. Acı gerçek ile karşılaşan İskender, Salih'in yanından ayrılma tehlikesi ile karşı karşıya gelecek. Bir yanda da Rüya öğretmen Salih'i evlat edinmek isteyecek. İkisi arasında kalan İskender, Mavi Ay'a danışacak. Mavi Ay İskender'in sorununu çözebilecek mi?

Çağan Efe Ak, Esat Polat Güler, Tuana Naz Tiryaki ve Fırat Albayram'ın başrollerini paylaştığı İskender dizisi ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümü de oldukça merak ediliyor. Yeni bölümde İskender'i ciddi bir sorun bekleyecek. Salih ve Rüya öğretmen arasında seçim yapmaya zorlanan İskender ikisini de kabul etmenin bir yolunu bulacak. Mavi Ay'ın da verdiği fikirler harekete geçen İskender ikisini evlendirmeyi deneyecek.

Mavi Ay, İskender'in derdine çözüm ararken aynı zamanda Kasırga'nın oyunlarıyla da baş etmek zorunda kalacak. Zira Kasırga, Mavi Ay'ın çalışmaya fırsatı olamasın diye okçuluk müsabakasını öne çekmiştir. Giovanni'nin liderliğinde hırsla çalışan Kasırga, bu kez sahadan galibiyet ile ayrılmakta kararlı.

TOZKOPARAN İSKENDER'İN 11. BÖLÜM FRAGAMANI

<p>Ermenistan üzerindeki küresel güç mücadelesinin uzun süreceğini söyleyen Altınbaş Üniversitesi Öğ

Ermenistan'daki durum kimi, nasıl etkileyecek?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi