• $8,8493
 • €10,3741
 • 497.231
 • 1376.63
5 Haziran 2021 Cumartesi 10:09 | Son Güncelleme:

Bozkır Arslanı Celaleddin 3. bölüm izle tek parça! Bozkır Arslanı Celaleddin son bölüm full izle!

Bozkır Arslanı Celaleddin 3. bölüm izle tek parça! Bozkır Arslanı Celaleddin son bölüm full izle!

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi dün akşam 3. yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıktı. Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın yapımını ve proje tasarımını üstlendiği Bozkır Arslanı Celaleddin heyecan dolu sahneleriyle izleyicisini ekrana kilitleyecek. Dizinin yeni bölümünde; Celaleddin, Cengiz Han tehlikesine karşı devleti bir arada tutmaya uğraş verirken, Vezir Şemseddin saraya sızan casusu bulmak için araştırma yapmaya başlar.

Atv'nin yeni ve sevilen dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin dün akşam 3. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Başrollerini Emre Kıvılcım, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov, Saide Rametova, gibi oyuncuların paylaştığı dizinin yeni bölümünde; Harzemşah sarayında iktidar mücadelesi sürerken, Sultan Aleaddin'in sağlığı iyice bozulmuştur...

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN 3. BÖLÜM İZLE!


BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Harzemşah sarayında iktidar mücadelesi sürerken, Sultan Aleaddin'in sağlığı iyice bozulmuştur. Celaleddin, Cengiz Han tehlikesine karşı devleti bir arada tutmaya uğraş verirken, Vezir Şemseddin saraya sızan casusu bulmak için araştırma yapmaya başlar.

Cengiz Han'ın Harzemşahları sarayını karıştırıp potansiyel düşmanını zayıflatmak için ittifak yaptığı Hasan Sabbah taraftarı Sabbahiler, hedefine Türkan Hatun'u koyar.

CELALEDDİN GÜÇLER ARASINDA DENGEYİ BULMAYA ÇALIŞIYOR

Türkan Hatun itham edildiği suçlamaların ardından bir karar vermek zorunda kalır. Sultan Alaeddin'e sadık askerler ile Türkan Hatun'a bağlılığını bildiren Kıpçak komutanlar arasındaki dengeyi bulmaya çalışan Celaleddin ise yaklaşan savaşın yaratacağı yıkımın önüne geçmeye uğraşmaktadır.

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN KONUSU NEDİR?

'Diriliş Ertuğrul' ve 'Kuruluş Osman' dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın yapımını ve proje tasarımını üstlendiği 'Bozkır Arslanı Celaleddin', yenilmez hükümdar Cengiz Han'ın ordularını üst üste mağlup edip Moğol ordularının yenilemeyeceği efsanesini yerle bir eden, "gerçek bir kahraman ve devlet adamı" Harzemşahlar Devleti'nin son lideri Celalettin Harzemşah'ın hayatını ve mücadelesini konu alıyor.

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN OYUNCULARI KİMLER?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin oyuncu kadrosunda; Emre Kıvılcım, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov, Saide Rametova, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Cemal Hünal, Sezgin Erdemir, Kaan Yalçın, Ferhat Yılmaz gibi isimler yer alıyor.

 • Bozkır Arslanı Celaleddin izle
 • atv izle
 • atv full izle
 • Bozkır Arslanı Celaleddin tek parça
 • Bozkır Arslanı Celaleddin full izle
 • Bozkır Arslanı Celaleddin 3. bölüm izle
 • Bozkır Arslanı Celaleddin son bölüm
<p>Edirne'de sekiz buçuk aylık hamile Pınar Pendicak, bebeğine zarar gelebileceği endişesiyle Kovid

Hamileyken Kovid-19 aşısı olmadı

Kars'a mevsimin ilk karı düştü

Çalışırken emekli maaşı nasıl artar? İşte yapmanız gerekenler

Efsanevi canavar halktan saklanıyor mu? Gizli görüşmeler bile yapılmış