• $9,5214
  • €11,0582
  • 546.897
  • 1507.5
22 Mayıs 2021 Cumartesi 09:30 | Son Güncelleme:

Bozkır Arslanı Celaleddin 1. bölüm izle tek parça! Bozkır Arslanı Celaleddin ilk bölüm full izle!

Bozkır Arslanı Celaleddin 1. bölüm izle tek parça! Bozkır Arslanı Celaleddin ilk bölüm full izle!

Kuruluş Osman dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ'dan çok konuşulacak yeni bir dizi daha geldi. Cengiz Han'ın "Keşke böyle bir oğlum olsaydı" diyerek saygısını dile getirdiği tek hükümdar olan, cesaretin ete kemiğe büründüğü, onurlu savaşçı Celaleddin Harzemşah'ın efsanevi hikayesinin anlatıldığı "Bozkır Arslanı Celaleddin" ilk bölümüyle dün akşam izleyicisinin karşısına çıktı.

Atv ekranlarında dün akşam yepyeni bir dizi yayın hayatına merhaba dedi. Bozkır Arslanı Celaleddin, aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle izleyicisini ekrana kilitledi.. Dizinin birinci bölümünde; Cengiz Han'ın karargahına giden Şehzade Celaleddin, sürpriz hamlesi ile dengeleri değiştirecek. Cengiz Han'ın, bey babasını katledip esir ettiği güzeller güzeli Kutlu Bike'yi infaz etmesine engel olan Celaleddin, Cengiz Han tarafından ölümcül bir sınava tabi tutulacak...

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN 1. BÖLÜM İZLE!


BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN 1. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin ilk bölümünde, Cengiz Han'ın karargahına giden Şehzade Celaleddin, sürpriz hamlesi ile dengeleri değiştirecektir. Harzemşah ülkesinin kudretli başkenti Gürgenç, siyasi çekişmelerin pençesindedir.

Bozkır Arslanı Celaleddin konusu ne, oyuncuları kimdir? Bozkır Arslanı Celaleddin nerede çekildi?

Sultan Alaeddin, Kıpçak boyu mensuplarına tanınan imtiyazdan rahatsız olmuştur ve bu durum başkentte huzursuzluğa neden olmaktadır. Ayrıca aslan avcısı namıyla bilinmekte olan şehzade Celaleddin için evlilik vakti gelmiştir.

Bozkır Arslanı Celaleddin tarihte kimdir? Celaleddin Harzemşah'ı canlandıran Emre Kıvılcım kim, kaç yaşında?

Düğün hazırlıkları devam ederken ülkenin kaderini yakından ilgilendiren bir düşman ortaya çıkacaktır. Harzemşah Devleti'ni tehdit edebilecek bu düşman, Moğol devletinin kurucusu Cengiz Han'dan başkası değildir.

Sultan Alaeddin, Cengiz Han'a bir elçi heyeti göndererek onunla düşmanlık gütmediğini göstermeyi planlamaktadır ve bu görev Timur Melik'e verilir. Babasından gizli şekilde kafileye katılan Celaleddin'in Cengiz Han'ın karargahında yaptığı beklenmedik hamle, Sultan Alaeddin'in bütün planlarını alt üst eder.

Cengiz Han'ın bey babasını katledip esir etmiş olduğu güzeller güzeli Kutlu Bike'yi infaz etmesine engel olan Celaleddin, Cengiz Han tarafından ölümcül bir sınava tabi tutulacaktır.

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN KONUSU NEDİR?

Celaleddin Harzemşah, görkemli bir imparatorluk olan Harzemşah Devleti'nin Sultanı Alaeddin Muhammed'in büyük şehzadesidir. Celaleddin, sultan babasının ve Türkan Hatun diye hitap edilen babaannesinin arasındaki nüfuz mücadelesinin devleti zayıflattığını ve iki başlılık yarattığını görmektedir. Diğer taraftan huzuruna kimliğini gizleyerek girdiği Moğol hükümdarı Cengiz Han'ın ülkesini ele geçirmeyi planladığını anlamıştır.

Celaleddin'in büyük görevi Cengiz Han'a meydan okuyup, ülkesini korkunç saldırılarına karşı savunmak olacaktır. Cengiz Han'ın otağında karşılaştığı ve bütün tehlikelere rağmen kaçırıp Gürgenç'e getirdiği güzeller güzeli Kutlu Bike de kendini bu mücadelenin ortasında bulacaktır. 'Bozkır Arslanı Celaleddin', nüfuz mücadelesinin, saltanat kavgalarının, düşman saldırılarının kasıp kavurduğu bir ülkeyi tek başına ayakta tutmaya çalışan bir kahramanın, aslanlar içinde bir aslan olan Celaleddin Harzemşah'ın hikayesidir.

Arka Sokaklar 590. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm full izle!

Kırmızı Oda 38. bölüm izle tek parça! Kırmızı Oda son bölüm full izle!

  • Bozkır Arslanı Celaleddin izle
  • Bozkır Arslanı Celaleddin 1. bölüm
  • Bozkır Arslanı Celaleddin ilk bölümü
  • atv Bozkır Arslanı Celaleddin
  • tek parça izle
  • atv full izle
  • Bozkır Arslanı Celaleddin konusu ne
<p>Derbiyi Alen Markaryan<span style='font-size: 1.6rem;'>, Ş</span>afak Gözmen <span style='font-si

Derbi öncesinde kim ne demişti?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ekim 2021)

Gizli kasa her şeyi değiştirdi! Tadilat sırasında şans eseri bulundu

İran'da akaryakıt krizi! Benzin istasyonlarının önünde uzun kuyruklar oluştu