• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
18 Şubat 2021 Perşembe 11:02 | Son Güncelleme:

‘Böyle final mi olur?' Sol Yanım final bölümü ile izleyiciyi çileden çıkardı!

‘Böyle final mi olur"' Sol Yanım final bölümü ile izleyiciyi çileden çıkardı!

Sol Yanım dizisi dün son kez izleyicisi ile buluştu. Star TV ekranlarında yayınlanan dizi 12. Bölümü ile ekranlara veda etti. Dizinin ana karakterleri, Selim ve Serra'nın hikayesine doyamayanları final kararı üzmüştü. Dizinin kemik izleyicisi, final bölümünde de Sol Yanım'ı yalnız bırakmadı. Ancak dizi öyle bir final yaptı ki izleyiciler isyan etti. Normal bir bölümmüş gibi final yapan Sol Yanım, son bölümünde de eleştirilere maruz kaldı.

Star TV tarafından günü değiştirilen Sol Yanım, kemik izleyicinin büyük bir bölümünü kaybetmiş ve reytinglere yenilmişti. Dün akşam son kez yayınlanan dizi eleştiri yağmuruna tutuldu. Aslında Sol Yanım 13. bölümde final yapacaktı. Star TV, 1 bölüm bile katlanmak istemediği için final sahneleri de istenildiği gibi olmadı. Bu durum da izleyicilerin bir başka eleştirisi olarak sosyal medyada yer aldı. Final sahnesinin olması gerektiği gibi bitmemesi izleyiciyi kızdırdı.

Özge Yağız, Tolga Mendi, Emre Bey ve Cemre Baysel'in başrollerinde yer aldığı dizide, Cansel Elçin, Defne Samyeli gibi isimler de bulunuyordu. Oyuncu kadrosunu ve hikayenin gidişhatını beğenen izleyiciler finali çok saçma buldu. "Bir dizi bu kadar kötü bitirilmez, 1-2 bölüm daha dayansalardı" diye yorum bırakan hayranlar, güzel bir hikaye ve iyi oyuncular olmasına rağmen Sol Yanım'ın tutmamasına çok üzüldüklerini söyledi.

Finali çok saçma bulduklarını ve bu şekilde bir dizinin bitirilmesinin izleyicilere de saygısızlık olduğunu belirten Sol Yanım hayranları, sosyal medyada isyanlarını yansıtan binlerce mesaj bıraktı.

<p>Karma komisyona sevk edilen ve çoğunluğu HDP milletvekillerine ait 33 dosyanın ayrıntıları netleş

PKK'nın siyasi uzantısı HDP'lilerin dokunulmazlığı kaldırılacak mı?

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı