• $ 5,7691
  • € 6,5567
  • 261.612
  • 95.169
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bizim Hikaye'de Fikret başını belaya soktu

Bizim Hikaye dizisi 51. bölümde, Fikret başını çok büyük bir belaya sokuyor. Fikret katil olduğunu düşünüyor. Arkadaşları bu bilgiyi saklamasını emrediyorlar.

Bizim Hikaye dizisi 51. bölümde, Fikret başını çok büyük bir belaya sokuyor. Fikret katil olduğunu düşünüyor. Arkadaşları bu bilgiyi saklamasını emrediyorlar. Hatta Fikret'in saklanmasını istiyorlar. Üzerine bir de tehdit ederek artık ne derlerse yapmalarını istiyorlar. Cemil kapıda Fikret'i yakalıyor. Olayı bildiğini söyleyerek Fikret'in arkadaşlarını soruyor. Merdivenlerden düşen çocuğun ağır yaralandığını söylüyor. Fikret, Cemil'e çocuğu ittiğini anlatıyor.

Kiraz içinse işler daha iyi gidiyor. Okulda edindiği yeni arkadaşlar ablasına hak vermeye başlıyor. Ama ablasına telefon alması konusunda ettiği ısrarla Filiz'i bir kez daha zorluyor. Filiz'in derdi bununla da bitmiyor. Hikmet, Barış'ı istemediğini söylüyor. Konuyu önce Nihal'den açıyor ama sonunda Barış'a bağlıyor. Üstelik Barış da orada. Barış boşandığını söyleyerek Hikmet'i ikna etmeye çalışıyor. Filiz aşkını savunuyor.

Fikret ağlayarak Cemil ile beraber eve geliyor. Herkesin içinde ‘abla ben katil oldum' diyor. Herkes şok oluyor ama en çok da Filiz yıkılıyor. Cemil olayı anlatıyor. Barış hemen hastaneye gidiyor. Filiz, Fikret'e kızıyor, kardeşini polise teslim etmek istiyor. Cemil, Fikret'in yaşından dolayı cezai ehliyetini olmadığını söylüyor. Filiz olayın vicdani boyutunu taşıyamayacağını anlatıyor.

Barış hastaneden arayıp çocuğun sadece kolunun kırıldığını söylüyor. Filiz haberi alınca rahatlamıyor. Kardeşlerinin yaptığı hatalardan kendini sorumlu tutuyor. Barış, Filiz'i sakinleştirmek için onunla uzun uzun konuşuyor. Filiz'in söyleyebileceği ‘Seni Seviyorum' oluyor. Filiz telefonu kapattıktan sonra ayağa kalkıyor ama başı dönüyor ve kendini kötü hissediyor.

Filiz iyi haberi ev halkına veriyor. O sırada biri cama taş atıyor ve Fikret çık dışarı diye bağırıyor. Rahmet dışarı çıkıp kavgaya tutuşuyor. Filiz gelenleri sakinleştirmeye çalışıyor. Gelenler kolu kırılan çocuğun ağabeyleri. Fiko oğlunun suçsuz olduğunu söyleyerek merdivenlerin sorunlu olduğunu söylüyor. Cemal'in gelişi ile kavga olayı sakinleşiyor.

Filiz evde Fikret'e hesap sormaya devam ediyor. Kardeşine yol göstermeye çalışıyor ama Fikret'in onu dinlemeye pek niyeti yok. Üstüne Kiraz yeniden telefon konusunu açıyor. Barış'ın bu telefonu almasını istiyor. Filiz gözleri doldu sinir küpüne dönüyor. Herkes yatmaya gidince Filiz burnunun kanadığını fark ediyor.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Akşam TV Seçim Sonuçlarını İstanbullulara Sordu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Denizde heykel bulan adam bu kez 'fosil' buldu

Türk F-16’ları 'Yavuz'u selamladı! İşte o anlar...