• $7,618
  • €8,9667
  • 470.23
  • 1101.57
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
07 Ağustos 2020 Cuma 22:15 | Son Güncelleme:

Bitirim İkili 3 (Rush Hour 3) filmi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir?

Bitirim İkili 3 (Rush Hour 3) filmi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir"

Başrollerini Jackie Chan ve Chris Tucker'ın paylaştığı Bitirim İkili 3 filmi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Komedi filmi sevenleri kahkahaya boğan filmin yönetmen koltuğunda Brett Ratner oturuyor. Filmde dedektif Lee ve Carter, bir suikast hakkında çok fazla şey bilen, dövmeli bir Fransız kadını korumak için tekrar bir araya geliyor. Peki, Bitirim İkili 3 filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Komedi filmi sevenler ekran başına! Bitirim İkili 3 filmi 7 Ağustos Cuma akşamı Atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Başrollerini Jackie Chan ve Chris Tucker’ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Brett Ratner üstleniyor. Olayların büyük bölümünün Paris´te geçtiği filmde, iki polis suçlulara karşı, Eiffel kulesinden, arka sokaklara kadar her yerde savaşıyorlar. İşte Bitirim İkili 3 filmi oyuncuları ve konusu...

BİTİRİM İKİLİ 3 FİLMİ KONUSU NEDİR?

Büyükelçi Han’a yapılan suikast girişiminin sonrasında Lee ile Carter, yeniden harekete geçerek Paris’e doğru Bir Fransız kadınını korumak için yeni bir göreve doğru yola çıkarlar. Dedektif Lee, Birleşmiş Milletler ile gizli toplantılar yapmaktadır. Lee Kendi adındaki Çinli bir suçlu ile de mücadelesi etmek zorunda kalır ve bu görevde Lee’nin uzun zamandır kayıp olan erkek kardeşi de açığa çıkar. Bitirim ikili bu kez ciddi anlamda güçlü bir suç örgütünü ortadan kaldırmak üzere Paris’e gelirler. Başı dertten kurtulmayan ikili aynı zamanda Büyükelçi Han’ın kızı Soo Yung’u da kurtarmaya çalışırlar. Yabancı oldukları bu şehirde hiçbir şey alıştıkları gibi gelişmez.

BİTİRİM İKİLİ 3 OYUNCULARI

Jackie Chan Rolü : Yan Naing Lee

Chris Tucker Rolü : James Carter

Max von Sydow Rolü : Varden Reynard

Hiroyuki Sanada Rolü : Kenji

Yvan Attal Rolü : Georges

Youki Kudoh Rolü : Jasmine

Noémie Lenoir Rolü : Genevieve

Jingchu Zhang Rolü : Soo Yung

<p></p><p><span >Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Etimesgut ilçesi Bağlıca Abdurrahim Karakoç ilkoku

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yüz yüze eğitime başlayan okullara ziyaret

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Çamlıca Tepesi'ndeki eski antenler kaldırılıyor

Okullarda yüz yüze eğitim başladı