• $8,0754
  • €9,7258
  • 462.605
  • 1394.44
01 Nisan 2021 Perşembe 21:24 | Son Güncelleme:

Serkan Çayoğlu nereli, sevgilisi kim? Bir Zamanlar Kıbrıs Serkan Çayoğlu kimdir, kaç yaşında?

Serkan Çayoğlu nereli, sevgilisi kim" Bir Zamanlar Kıbrıs Serkan Çayoğlu kimdir, kaç yaşında"

Serkan Çayoğlu, TRT 1'de yayın hayatına başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ankaralı karakterine hayat verecek. Çayoğlu, Kıbrıs'a Ada'ya gizli görevle yollanan ve efsaneye dönüşen Türk istihbarat görevlisini canlandıracak. İlk başrolünü Kiraz Mevsimi dizisi ile yapan Bir Zamanlar Kıbrıs Serkan Çayoğlu kimdir, kaç yaşında? Serkan Çayoğlu nereli, sevgilisi kim?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi bu akşam ekrana geliyor. Dizide Türk istihbarat görevlisini canlandıran kişi Ankaralı Serkan Çayoğlu oldu. Her perşembe akşamı TRT 1'de yayınlanacak olan yapımda oyuncular dikkat çekti. İlk başrolünü Kiraz Mevsimi dizisi ile alan Çayoğlu son olarak Yeni Hayat dizisi ile ekranlarda görünmüştü. Bir Zamanlar Kıbrıs Serkan Çayoğlu kimdir, kaç yaşında? Serkan Çayoğlu nereli, sevgilisi kim?

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?

Serkan Çayoğlu, Ada'ya 31 Mayıs 1987 yılında Almanya'da dünyaya geldi. Eğitimini Almanya'da Erlangen Üniversitesi'nin Ekonomi Bölümünde tamamladı. Önceleri modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu, bir süre sonra oyunculuğa yöneldi ve Ümit Çırak ve Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi aldı.

İlk olarak 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur'un İtalya'dan gelen arkadaşını canlandırdı ve sonrasında Zeytin Tepesi'nde rol aldı.

Hande Yener'in "Ya Ya Ya" klibinde de oynadı. 2014 yılında başrollerini Özge Gürel ile paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisinde "Ayaz Dinçer" rolünü canlandırdı. Dizi, 2015 yılında final yaptı.2016 yılında sevgilisi Özge Gürelle birlikte İtalya'da Verissimo , ardından tek başına İtalya'nın reytingi yüksek programlarından C Est Per Postaya katıldı.

Oyuncu, daha sonra Hayatımın Aşkı dizisinde "Demir Cerrahoğlu" karakteriyle kamera karşısına geçti. Börü dizisinde baş rol oyuncusu olarak Kaya rölünde yer aldı. 2019 yılında Halka dizisinde "Cihangir Tepeli" karakterini canlandırdı. 2020 yılında Yeni Hayat dizisinde baş rol oyuncusu olarak Adem rölünde oynadı.

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Ayşe'si Gülper Özdemir kimdir, kaç yaşında? Gülper Özdemir aslen nereli, sevgilisi kim?

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Rauf Denktaş'ı Devrim Saltoğlu kimdir? Devrim Saltoğlu kaç yaşında, nereli?

  • Bir Zamanlar Kıbrıs ankaralı
  • Serkan Çayoğlu kimdir
  • Serkan Çayoğlu nereli
  • Serkan Çayoğlu kaç yaşında
  • Serkan Çayoğlu sevgilisi
  • Serkan Çayoğlu evli mi
<p>Peki, piyasalar haftaya nasıl başladı? Piyasalar bugün neyi  fiyatlıyor? Alternatif yatırım araçl

Piyasalar bugün neyi fiyatlıyor?

NASA'nın Mars'taki helikopteri 'Ingenuity' ilk uçuşunu yaptı

2 bin yıllık Roma yolu gün yüzüne çıkarılıyor

Gökyüzünün hakimleri DHMİ Havacılık Akademisinde yetişiyor