• $8,7679
  • €10,4582
  • 502.684
  • 1398.52
03 Haziran 2021 Perşembe 21:05 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural diziye veda mı edecek? Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal ölecek mi?

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural diziye veda mı edecek" Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal ölecek mi"

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal karakterine Ahmet Kural hayat veriyor. TRT 1'de yayınlanan yapım perşembe akşamları ekrana geliyor. Bu hafta heyecanlı anları yaşanacağı dizi sezon finaline gidiyor. Dizinin 9. bölümün fragmanında tabut sahnesi izleyenlerin ilgisini çekti. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal ölecek mi? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural diziye veda mı ediyor?

Ahmet Kural, Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i olarak 9 bölümdür karşımıza çıkıyor. Başarılı yapım perşembe akşamı TRT 1'de yayınlanıyor. Yeni bölüm fragmanını izleyen seyirciler, Ankaralı'nın sarf ettiği sözler sonrası Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal ölecek mi? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural diziye veda mı ediyor? sorularına yanıt arıyor. Haberimizin içerisinden detaylara ulaşabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR KIBRIS KEMAL ÖLECEK Mİ?

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal ölecek mi sorusunun yanıtı bu akşam belli olacak. Yapım şirketinden ise konu hakkından bir açıklama gelmedi. Detaylı bilgi geldiği taktirde haberimize ekleyeceğiz.

Bir Zamanlar Kıbrıs 9. bölüm sezon finali izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle!

Kıbrıs Erenköy Savaşı nedir? Erenköy Direnişi ne zaman ve nasıl başladı?

AHMET KURAL KİMDİR?

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal karakterine hayat veren Ahmet Kural, 10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya'da dünyaya geldi. Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar verdi ve çocukluğu, Kütahya, Denizli, Silopi, Karaman ve Nevşehir'de geçti. Kural lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimi sırasında Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna katıldı. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı. Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

2010 yılında Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır. Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir'le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde yer aldı. İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı. 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaşmıştır.

  • Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal ölecek mi
  • Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal dereli
  • Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal
  • bir zamanlar kıbrıs ahmet kural
  • ahmet kural diziye veda mı ediyor
  • ahmet kural
<p> Yunanistan'dan Balıkesir'e gelen Yiannis Yiatilis de Türkiye'deki Kovid-19 aşılama programının ç

Yunanistan'dan Türkiye'ye yerleşen çift anlattı:

''Türk Yıldızları'' Sakarya semalarında selamlama uçuşu yaptı

Tarihi Gelibolu Yarımadası sahilinde müsilaj yoğunluğu arttı

Rekor kıran keşif: 13.1 milyar yıllık süper kütleli karadelik rüzgarı