• $9,5347
  • €11,0946
  • 546.661
  • 1455.42
26 Mayıs 2021 Çarşamba 09:38 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. bölümde izleyiciyi neler bekliyor? Bir Zamanlar Kıbrıs 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. bölümde izleyiciyi neler bekliyor" Bir Zamanlar Kıbrıs 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yeni bölüm için nefesler tutuldu. Merakla beklenen Bir Zamanlar Kıbrıs 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayına girdi. Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, her içi her gün reyting rekoru kırmayı başaran Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayına giren 8. yeni bölüm fragmanı ile şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Peki dizinin yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayına girdi. Etkileyici prodüksiyonu, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ekrana kaldığı yerden devam eden Bir Zamanlar Kıbrıs'da yaşananlar gündeme bomba gibi düştü. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan Bir Zamanlar Kıbrıs, gerilim dolu sahneleriyle de izleyenleri ekrana kilitleyecek. Peki Bir Zamanlar Kıbrıs 8. bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

BİR ZAMANLAR KIBRIS 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bir Zamanlar Kıbrıs'ta Cengiz Topel ve Erenköy mücahitleri ile tanışma zamanı. Kıbrıs'ın Çanakkale destanı olarak bilinen Erenköy direnişine giden yol açılıyor. Buzhane baskını zaferinden sonra Lefkoşa'daki halk Rauf Denktaş, Ankaralı, Kemal Dereli ve Mücahitler sayesinde rahat bir soluk almıştır. Şimdi sırada Rauf Denktaş'ın,Ankara'ya yolculuğu vardır.

Kemal ise İnci ve Müge'nin izine ulaşmıştır ne pahasına olursa olsun Rum tarafına geçip onları oradan çıkartacaktır. Bu ölüm görevinde en büyük yardımcısı Bereli olacaktır. Aile sonunda bir araya gelmeyi başaracaktır. Fakat Rum tarafından çıkıp imkansızı başarabilecekler midir?

Ankaralı ise Sandy'nin Britanya'daki ölümle tehdit edilen kardeşlerini kurtarmak için verdiği sözü yerine getirmek için, imkansız bir operasyonla kurtarmak zorundadır. Ankaralı, Sandy'nin kardeşlerini kurtarabilecek midir?

Yapımcılığını Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Hakan İnan'ın üstlendiği, senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran'ın kaleme aldığı, "Bir Zamanlar Kıbrıs" 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00'deTRT 1'de...

  • Bir Zamanlar Kıbrıs
  • Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm fragmanı
  • Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm
  • Bir Zamanlar Kıbrıs 8 bölüm fragmanı
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu