• $8,296
  • €10,0703
  • 488.82
  • 1444.87
22 Nisan 2021 Perşembe 21:30 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. son bölüm full izle! Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. son bölüm full izle! Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölümü ile bu akşam TRT 1'de yayınlanacak. Her perşembe seyircilerin karşısına çıkan dizi ekran başındaki izleyenleri heyecanlandırıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölümde bu hafta Makaryos güçleri Lefkoşa'yı ele geçirip Rauf ve Dr Küçük'ün karargahı düşerken Türkiye, Kıbrıs'a müdahale kararı alır. Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izlemek için detaylar sizlerle...

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölümü izleyenlerin karşısına çıkıyor. TRT 1'in iddialı dizileri arasında yerini alan yapım seyirciyi ekran başına kilitliyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölümde yine heyecanlı anlar yaşanıyor. Dizide bu hafta; Kemal, Ankaralı ile İnci'nin yolu ise büyük bir sürprizle Derviş 'le kesişir. Kemal, İnci Müge ve diğer tüm esirlerin hayatını kurtarmak için büyük cesaret örneği göstererek canını ortaya koyar. İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 4. son bölüm full izleme linki...

BİR ZAMANLAR KIBRIS 4. SON BÖLÜM FULL İZLE!

BİR ZAMANLAR KIBRIS 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kemal, Ankaralı ile İnci'nin yolu ise büyük bir sürprizle Derviş 'le kesişir. Kemal, İnci-Müge ve diğer tüm esirlerin hayatını kurtarmak için hayatını ortaya koyar. Ankaralı ise yeni tanıştığı Kemal'in fedakarlığına şahit olduğunda onunla uzun süre yürünecek bir yol arkadaşlığının başladığını anlar. Ancak Kemal ve Ankaralının ilk karşılaşmaları oldukça sert olur. Derviş'in nasıl hayatta kaldığı ortaya çıkarken, yeni hedefi esir tutuldukları yerden İnci ve Müge'yi kaçırıp onları Kemal'e ulaştırmaktır.

Diğer yandan Ankaralının nişanlısı Ayşe gizlice girdiği macera sonucu uzun süre sonra ilk kez nişanlısı ile irtibata geçer. İki sevgilinin duygu yüklü hikayesinde büyük bir sürpriz vardır: Ankaralının gizli görevle bulunduğu Almanya günleri ve Ayşe ile tanışmaları bir aşk hikayesi olarak ekranlara geliyor.

Makaryos güçleri Lefkoşa'yı ele geçirip Rauf ve Dr Küçük'ün karargahı düşerken Türkiye, Kıbrıs'a müdahale kararı alır. Kıbrıs Türkü varını yoğunu ortaya koyup direnirken tükenmekte olan zamana karşı Türk jetleri onların yardımıma yetişebilecek midir?

İnci ve Müge, esirhaneden ilk kez dışarı çıkarken; Ankaralının nişanlısı Ayşe ise aşkı için büyük bir çılgınlığın eşiğindedir.


BİR ZAMANLAR KIBRIS KONUSU

Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesi 1963 yılında adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk'ün lideri haline gelir. Kıbrıs'ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye'den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa'da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer.

  • Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izle
  • Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm full izle
  • Bir Zamanlar Kıbrıs izle
  • Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm izle
  • Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle
  • tek parça izle
  • trt 1 Bir Zamanlar Kıbrıs
<p>Astrolog Özlem Recep, 'Kadro bekleyenler alanları ile ilgili olumlu olan süreçlerin içerisindeyiz

11 Mayıs Boğa Burcu Yeniayı'nın burçlara etkisi

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı