• $8,0677
  • €9,6912
  • 451.302
  • 1409.19
02 Nisan 2021 Cuma 08:27 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm full izle! TRT 1 Bir Zamanlar Kıbrıs izle tek parça, kesintisiz!

Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm full izle! TRT 1 Bir Zamanlar Kıbrıs izle tek parça, kesintisiz!

Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölümü ile dün akşam TRT 1'de ekrana geldi. Her perşembe akşamı yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkay Çağlayan, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın ve Devrim Salatoğlu gibi isimler yer alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm Tüm Kıbrıslı Rumlar ve Kıbrıslı Türkler gibi Dereli Ailesi de o sabaha bir daha asla bir araya gelemeyeceklerini bilmeden uyandılar. İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm izleme linki...

Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm ile ilk kez dün akşam ekrana geldi. TRT 1'de yayınlanan dizi perşembe akşamları izleyicide büyük bir heyecan oluşturacak. Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrayan Dereli ailesini ön plana alacak olan dizi şimdiden merak uyandırdı. Oyuncu kadrosunda Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkay Çağlayan, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın ve Devrim Salatoğlu bulunuyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için içerisinden Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm full izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR KIBRIS 1. BÖLÜM FULL İZLE!


BİR ZAMANLAR KIBRIS 1. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

21 Aralık 1963 sabahı... Tüm Kıbrıslı Rumlar ve Kıbrıslı Türkler gibi Dereli Ailesi de o sabaha bir daha asla bir araya gelemeyeceklerini bilmeden uyandı... Yüzyıllardır Akdeniz'in ortasında toprak ne verdiyse onunla yaşayan rüzgar hangi şarkıyı söylediyse onu mırıldanan, kalpleri kime çarptıysa onun elini tutan Dereli ailesi, uyandıkları günün tarihe Kanlı Noel olarak geçeceğini bilmiyordu.

O gün, sadece Kemal Dereli ve yüz binlerce Kıbrıs Türkünün değil, Kıbrıs'ta yaşayanlar da dahil devlet için gizli görevde çalışan ve "Anavatan"da, Ankara'da yaşayan yüz binlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının hayatı da bir daha asla "eskisi gibi olmayacak" şekilde değişti.

Tarihimizin önemli bir kesiti olan, Kıbrıs Türk halkının büyük dramının ve Türkiye ile dayanışma halinde zafere ve barışa götüren o eşsiz ve görkemli direncinin anlatıldığı, "Bir Zamanlar Kıbrıs" izleyicide büyük bir heyecan uyandıracak.

BİR ZAMANLAR KIBRIS KONUSU

Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesi 1963 yılında adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar.

Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk'ün lideri haline gelir. Kıbrıs'ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye'den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa'da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer.

  • Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm
  • Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm full izle
  • Bir Zamanlar Kıbrıs izle
  • Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm izle tek parça
  • trt 1 Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm izle
<p>Kamu çalışanlarıyla ilgili tedbirleri içeren Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımland

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi