• $8,6229
  • €10,1226
  • 492.061
  • 1385.61
15 Mart 2021 Pazartesi 16:06 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'ya sürpriz transfer! Hülya Darcan kadroya dahil oldu

Bir Zamanlar Çukurova'ya sürpriz transfer! Hülya Darcan kadroya dahil oldu

ATV'de ekrana getirilen başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Hande Soral ve Furkan Palalı gibi başarılı isimlerin rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'da Hayme Ana karakterine hayat vermiş olan Hülya Darcan, Bir Zamanlar Çukurova dizisine transfer oldu. Hülya Darcan, üç sezondur yayınlanan diziye ‘teyze' olarak geliyor.

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Hande Soral ve Furkan Palalı'nın rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisine sürpriz bir transfer gerçekleştirildi.

3 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaprak dökümü yaşanmış ve birçok isim kadroya veda etmişti. Bir Zamanlar Çukurova'nın kadrosuna usta oyuncu Hülya Darcan transfer oldu. Hülya Darcan diziye teyze olarak dahil oldu.

HÜLYA DARCAN KİMDİR?

Hülya Darcan, 27 Nisan 1951 tarihinde İzmir'de doğmuştur. İzmir'de Karataş Lisesi'nde okumuştur. Liseyi bitirdikten sonra öğrenim hayatına son vermiştir.

1967 yılında henüz 16 yaşındayken dönemin ünlü dergilerinden Ses Mecmuası Kapak Yıldızı yarışmasında 3. oldu. Bunun sonucunda sinemadan teklif aldı. İlk filmi Silahları Ellerinde Öldüler'de Fikret Hakan, Ekrem Bora ve Tugay Toksöz ile başrolü paylaşır ve sinemaya adımını atar.

1971 yılında tanıştığı Tanju Korel ile 1974'te evlendi. 1977'de Zeynep, 1982'de ise Bergüzar Korel dünyaya geldi. Son olarak, 2020'de ekrana gelen Şeref Sözü dizisinde rol almıştır.

<p>Bu konuşma seçimden önceydi. Seçim startını Hacı Bayram Camii'nde kıldığı namazla vermiş, Eyipsül

Ekrem İmamoğlu döneminde içki satışı

Galatasaray Kayseri'de

Etna Yanardağı'ndaki hareketlilik korku yarattı

TEKNOFEST İstanbul'da Türk Yıldızları'ndan muhteşem gösteri