• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
11 Şubat 2021 Perşembe 10:43 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si diziye veda mı ediyor? Esra Dermancıoğlu Çukurova'dan ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si diziye veda mı ediyor"  Esra Dermancıoğlu Çukurova'dan ayrılıyor mu"

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı izleyicisinin karşısına çıkacak. Yeni bölümde tüm gözler Behice karakterinin üzerine çevrilmiş olacak. Hünkar'ı öldüren Behice iyice köşeye sıkışacak. Bir görgü tanığı var ve Behice'nin etrafındaki çember iyice daralıyor. Hal böyle olunca Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si diziye veda mı edecek? Esra Dermancıoğlu diziden ayrılıyor mu? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı....

Bir Zamanlar Çukurova yarın akşam 83. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Yeni bölümde tüm gözler Behice karakterinin üzerine çevrilmiş olacak. Hünkar'ı öldüren Behice'nin iyice köşeye sıkıştığını izleyeceğiz. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si diziye veda mı edecek? Esra Dermancıoğlu diziden ayrılıyor mu? İşte tüm merak edilenler..

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'NIN BEHİCE'Sİ DİZİYE VEDA MI EDECEK?

Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si Esra Dermancıoğlu, sosyal medya paylaşımlarında bir süredir evinde olduğunu belirtiyordu. Yani Adana'da değil, hikayesi bitti ve bölümleri çekildi. Ancak stoklar fazla olduğu için henüz Behice'nin ayrıldığı sahneler ekrana gelmedi. 83. bölümde Behice'nin suçlu olduğunun ortaya çıkması ve 84. bölümde ise karakterin diziden ayrılması beklentileri var.

Esra Dermancıoğlu sosyal medya hesabından bir rahatsızlığı olduğunu duyurdu. Dermancıoğlu, ürtiker hastası olduğunu açıkladı. "Bu çok önemli bir rahatsızlık. Uzun zamandır bunu yaşamıyordum. Bugün bir atak yaşadım. Böyle durumlarda lütfen doktorunuza danışın. Bu kaşıntı ile başlayan, bedeninizi kanatmaya kadar giden bir şey. Tekrar hatırlatmak istedim" sözleriyle takipçilerini uyardı.

ESRA DERMANCIOĞLU KİMDİR?

Esra Dermancıoğlu, 7 Aralık 1968 tarihinde doğmuş Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Zeynel Abidin Cümbüş'ün torunudur. Ana eğitimini Pierre Loti lisesinde tamamlayan Dermancıoğlu, daha sonra Franklin College İsviçre'de eğitimini sürdürmüştür.

Dermancıoğlu, Şahika Tekand'ın eğitim verdiği Stüdyo Oyuncuları'nda oyunculuk eğitimi ve Derya Alabora'nın konservatuvarında ses dersleri almıştır. Ayrıca yurt dışında da çeşitli dersler almıştır.

Oyunculuk kariyerine ise ilk olarak, bir arkadaşının doğum gününde Gülse Birsel'in teklifi ile başlayan Dermancıoğlu, Avrupa Yakası isimli Türk televizyon dizisinin 6. sezonunun 163. bölümünde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Ayrıca çeşitli televizyon dizilerinde konuk oyuncu olarak rol alan Dermancıoğlu, Fatmagül'ün Suçu Ne? isimli televizyon dizisinde Mukaddes rolü ile kameraların karşısına geçmiş ve tanınır olmuştur. Eşinden oyuncu olmasını istemediği için boşanan Dermancıoğlu'nun bu evliliğinden bir kızı bulunmaktadır.

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu
Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te "Asker Duası" coşkusu

3'ü turuncu, 2'si gri kategoride... 9 terörist etkisiz hale getirildi
3'ü turuncu, 2'si gri kategoride... 9 terörist etkisiz hale getirildi

3'ü turuncu, 2'si gri kategoride... 9 terörist etkisiz hale getirildi

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'
İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! "Bize de öğretin"

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor