• $8,6201
  • €10,1222
  • 491.919
  • 1385.61
11 Şubat 2021 Perşembe 16:44 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın 83. yeni bölümünde neler olacak? Ümit'ten Demir'e büyük oyun

Bir Zamanlar Çukurova'nın 83. yeni bölümünde neler olacak" Ümit'ten Demir'e büyük oyun

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 83. Bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Yeni yayınlanan fragmanda ise olay örgüsünün daha da karışacağını gördük. Züleyha'nın kocası olan Demir geceyi Ümit'in evinde geçiriyor. Ümit'in fragmanda söylediği “Öldürecek miyiz adamı?” sözü, hiçbir şeyden haberi olmayan Demir'e oynanan oyunu gün yüzüne çıkarıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 83. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin hayranları yeni bölümü heyecanla beklerken gelen fragman kafaları karıştırdı. Dizinin bu haftaki fragmanında Ümit'in Fikret ile planı dikkat çeken gelişmelerden biri oldu. Ümit ve Fikret'in Demir üzerinde gerçekleştirecekleri plan gelecek bölüme damga vuracak.

Başrollerinde, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık ve Hande Soral'ın oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Annenizi kimin öldürdüğünü biliyorum cümlesi ise yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Öte yandan Yılmaz'ın sakladığı paraların ortaya çıkması ile Behice'nin Züleyha'ya saldırması ise Demir'i çileden çıkartacak.

<p>'TeknoFest gerçekten de dünyada rekor kırıyor ama rakamları  bilmesek bile biz gelen ilgilerden r

TeknoFest 2021: Yeni Yeteneklerin Keşfi ve Milli Başarıların Sergisi

Galatasaray Kayseri'de

Etna Yanardağı'ndaki hareketlilik korku yarattı

TEKNOFEST İstanbul'da Türk Yıldızları'ndan muhteşem gösteri