• $16,6776
  • €17,5565
  • 974.916
  • 2490.24
26 Şubat 2021 Cuma 10:03 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 85. bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı" Bir Zamanlar Çukurova 85. bölümde neler oldu"

Bir Zamanlar Çukurova 86. yeni bölüm fragmanı gelecek bölümde neler olacağına dair ışık tutacak. Atv'nin sevilen yapımı Bir Zamanlar Çukurova perşembe akşamları izleyici karşısına çıkıyor. Yapımcılığını Timur Savcı, Burak Sağyaşar ve Turan Bayat'ın yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturuyor. Bir Zamanlar Çukurova 85. bölümde neler oldu?

İlk sezonundan bu yana perşembe günleri izleyicilere mutlu dakikalar yaşatan Bir Zamanlar Çukurova 85. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Nazan Kesal ve Furkan Palalı'nın paylaştığı dizinin 85. bölümünde Fekeli ve Demir'i yeniden karşı karşıya getirecek bilgi Fikret'in itirafı olacaktır. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 85. bölümde neler oldu?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 86. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 85. BÖLÜM ÖZETİ

İstanbul'dan gelen belgelerle şehir kulübünde Behice'nin üzerine yürüyen Züleyha, Müjgan'dan büyük tepki alacaktır. Halasına kızgın ve kırgın olsa da, Züleyha'nın ona hakaret ettiğini düşünüp tepki gösteren Müjgan, eline tutuşturulan dosya ile hayatının şokunu yaşayacaktır.

Behice ise bir an önce İstanbul'a kaçabilmek için, kulüpten çıkar. Artık Müjgan da yanında olmayınca, panikleyecek ve arkasında pek çok iz bırakacaktır.

Müjgan, Züleyha'nın verdiği dosya ile yıkılıp, kendini yine Fikret'in kollarında teselli olurken bulacaktır. O, öğrendikleri ile halasının gerçekten Hünkar'ı öldürüp öldürmediğini düşünürken, tüm Çukurova ise dört bir yandan Behice'nin peşine düşecektir. Züleyha, Demir'in fevri davranacağını düşündüğü için durumdan Fekeli'yi haberdar eder. Ancak kulüpte olan biteni gören Şermin de koşarak Demir'e gidecektir. Yıllarca birbirleri ile düşmanlık eden Fekeli ve Demir bir kez daha Hünkar için aynı amaca koşacaklar. İkisi de Behice'yi bulup katil olduğunu itiraf ettirmek için yollara düşerler ama farklı yollar seçecektirler.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 85. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hünkar'ın intikamını almak için işbirliği yapan, kayıp yarının ardından sükunet içinde ilişkilerine devam eden Fekeli ve Demir'i yeniden karşı karşıya getirecek bilgi Fikret'in itirafı olacaktır. Fikret, her ne kadar Yılmaz'ın intikamını almak için Adnan Yaman'ın mezar taşını kırdığını söylese de Fekeli'nin bu söylediğine inanmamasının arkasındaki tek gerçek: Fikret'in Adnan Yaman'ın oğlu olduğudur. Fikret, Adnan Yaman'ın çocuğu, Demir'in ise kardeşi olduğunu, Fekeli'ye itiraf edecektir. Ve bu itiraf Çukurova'da barış rüzgârının uzun sürmeyeceğinin habercisidir.

Züleyha ve Demir, hem aileleri hem de şirket için pek çok başarılı iş yapıp, cemiyetin önünde birlikte yer alsalar da, Ümit ve Demir ilişkisi devam edecektir. Sevda, artık bu duruma kayıtsız kalmayacak ve Ümit'in karşısına dikilecektir. Ancak beklenmedik olaylar da kapıdadır.

Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak
Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak

Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak

Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor
Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor

Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor

Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak
Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak

Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak

<p class='MsoNormal'>Erkekler uzun parkurda genel klasman birincisi Gökhan  Uzuntaş olurken, kısa pa

Turkcell GranFondo İstanbul Yarışı Beykoz'da gerçekleşti

Marmaris'te ormanı yakan şüphelinin olaydan önceki son görüntüsü

İşte haftanın yalanları! Hepsi tek tek deşifre edildi

Çölün altında Türk mucizesi! Neredeyse Çin Seddi kadar uzun...