• $9,4202
  • €10,9845
  • 540.424
  • 1441.68
26 Mayıs 2021 Çarşamba 21:44 | Son Güncelleme:

Benim Adım Melek neden yok, bitti mi? TRT 1 Benim Adım Melek final mi yaptı?

Benim Adım Melek neden yok, bitti mi" TRT 1 Benim Adım Melek final mi yaptı"

TRT 1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek yayın akışında yer almadı. Bu sebeple izleyenler TRT 1 Benim Adım Melek final mi yaptı? Benim Adım Melek neden yok, bitti mi? sorusunu akıllara getirdi. Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin başrollerinde yer aldığı yapım doğal hikayesi ile izleyenleri ekran başına kilitliyordu. İşte tüm merak edilenler...

Benim Adım Melek çarşamba akşamları TRT 1'de ekrana geliyor. Kemik bir izleyici kitlesi bulunan yapımın oyuncu kadrosunda Kutsi ve Nehir Erdoğan başrollerde yer alırken bu ikiliye Mehmet Çevik, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar yer alıyor. Peki, TRT 1 Benim Adım Melek final mi yaptı? Benim Adım Melek neden yok, bitti mi?

BENİM ADIM MELEK NEDEN YOK?

Benim Adım Melek dizisi ekran macerasına son verdi. Dizi geçen hafta final yaparak sevenlerine veda etti.

BENİM ADIM MELEK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alpay'ın ölümünden sonra Defne ve Kerem, ne hissedeceğini bilemez bir haldedir. Babalarına olan öfkeleri onun ölümü ile sönmüştür... Küçül Seyitali olan bitenden habersizdir.

Alpay'ın cenazesini kaldırmak onca şey sonrasında yine Karadağlara düşecektir. Ama bu cenazeye sürpriz bir cenaze daha eklenecektir. Melek ve Halil, Alpay'ın ölümünden sonra Kenan'ın peşine düşer. Funda ise panik haldedir. Mektupları öğrenen Kenan, onun da peşindedir.

Otelden atılan Funda beş kuruş parasız sokaklarda kalır. Bir yandan da hayatının tehlikede olduğunu düşünen Funda'nın yardımına yine Halil ve Melek koşar ve Funda'yı locada saklarlar.

Halbuki Kenan çoktan hayatına kıymıştır. Kenan'ın intiharını kimse hala bilmemektedir. Polisler her yerde Kenan'ı ararken oğlunun yanında yatan cansız bedenini nasıl keşfedecekler?

Vildan'ın mektuplardan haberi olmadığı ortaya çıkmıştır. Ömer ve Zümrüt bunu öğrenince ne yapacak? Vildan, Ömer ve Zümrüt'ü affedecek mi? Vildan'ın mektuplardan haberi olmadığı nasıl ortaya çıkacak? Kenan'ın arkasında bıraktığı izler 15 yıl sonrasını nasıl etkileyecek? Melek tamamen iyileşecek mi?

  • Benim Adım Melek bitti mi
  • Benim Adım Melek final mi yaptı
  • Benim Adım Melek neden bitti
  • Benim Adım Melek neden yok
  • trt 1 Benim Adım Melek
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Karargahı'na geldi