• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
26 Nisan 2021 Pazartesi 09:58 | Son Güncelleme:

Benim Adım Melek dizisi 63. bölüm için heyecan dorukta! Benim Adım Melek 63. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Benim Adım Melek dizisi 63. bölüm için heyecan dorukta! Benim Adım Melek 63. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Benim Adım Melek 63. yeni bölüm 2. fragmanı izleyicisiyle buluştu. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Benim Adım Melek 63. yeni bölümde olayların ardı arkası kesilmiyor. İşte Benim Adım Melek 63. yeni bölüm fragmanı ve detayları...

Benim Adım Melek dizisinin merakla beklenen 63. yeni bölüm 2. fragmanı yayına girdi. Çarşamba akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisi 63. yeni bölümü için heyecan dorukta. Gerilim, aşk ve tutku dolu sahneleriyle dikkat çeken 63. yeni bölüm 2. fragmanı ve detayları haberimizde.

BENİM ADIM MELEK 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BENİM ADIM MELEK DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Alpay'a ulaşamayan Funda Adana'da duramaz ve Antep'e döner. Alpay, yurtdışına kaçacağı günü beklerken, Funda'nın döndüğünü duyan Kerem babasını bulmak için kapıya dayanır.

Funda ile aralarında çıkan tartışmadan sonra konağa dönen Kerem'i polis gözaltına alır. Melek ve Halil, bir yandan da Alpay'ın izini sürmektedir. Halil'in olan bitende Kenan'ın parmağı olduğundan şüphelenmektedir. Ancak kimseyi buna ikna edemeyince Kenan'ın peşine düşer.

Alpay'ı sakladığına neredeyse emin olan Halil, Kenan'ın evine baskın verir. Halil Alpay'ı orada bulacak mı?

Gözleri önünde oğlu gözaltına alınan Melek, Kerem'in Funda'nın bebeğine kastettiğini öğrenince ne yapacak? Ömer tayin işlemlerini durdurmayı başarabilecek mi yoksa ailesini ve Defne'yi geride bırakıp gitmek zorunda mı kalacak? Kerem üstüne atılan iftiradan kurtulabilecek mi?

<p>İsrail'in aşılamaz dediği füze savunma sistemi Demir Kubbe'yi Hamas nasıl aştı?</p><p><span>ABD'n

İsrail'in hava savunma sistemi 'Demir Kubbe' çöktü mü?

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı