• $ 5,9494
  • € 6,565
  • 299.553
  • 122142
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Benim Adım Feridun konusu nedir? Benim Adım Feridun oyuncuları kimler?

Başrollerinde Halil Sezai Paracıkoğlu ve Büşra Pekin’in yer aldığı Benim Adım Feridun filmi Tv’de ilk kez yayınlanıyor! Filmin yönetmen koltuğunda Çağan Irmak oturuyor. Peki, Benim Adım Feridun konusu nedir, oyuncuları kimler?

Benim Adım Feridun filmi 23 Ağustos Cuma akşamı televizyonda ilk kez Tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Halil Sezai Paracıkoğlu, Büşra Pekin, Özge Borak gibi isimler yer alıyor. Çağan Irmak yönetmenliğindeki film 2016 yılında vizyona girdi. Komedi türünde yer alan film izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Uzun süreli bir ilişkinin içindeki Ersan artık sevgilisine ilgi göstermeyi ve romantik olmayı bırakmıştır. Uzun ilişkinin rahatlığının keyfini süren adam günün birinde uzun süreli sevgilisi Ayla tarafında terk edilince sudan çıkmış balığa döner. İşte Benim Adım Feridun filmi konusu ve oyuncuları

BENİM ADIM FERİDUN FİLMİ KONUSU

Uzun süreli bir ilişkinin içindeki Ersan artık sevgilisine ilgi göstermeyi ve romantik olmayı bırakmıştır. Uzun ilişkinin rahatlığının keyfini süren adam günün birinde uzun süreli sevgilisi Ayla tarafında terk edilince sudan çıkmış balığa döner. Birkaç hafta boyunca sevdiği kadını geri kazanmaya çalışsa da sonuç nafiledir. Ayla geri dönmeyi kabul etmez. Bunun üzerine artık ayrılığı kabullenmesi gerektiğini anlayan Ersan farklı bir yerin iyi geleceği umuduyla uzun zamandır gitmediği Erdek'teki çocukluğunun geçtiği eve gider.

Ancak burada da aradığı teselliyi bulamayan Ersan sahilde dolaşırken yakınlarda bir düğün olduğunu fark eder. Bir şeyler için çıkma düşüncesiyle düğüne giren Ersan, düğündeki damadın babası tarafından yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanılır. İlk başta bu rolden memnun olan Ersan ilk fırsatta kaçarım diye düşünürken damadın kuzeni Hayal’i görür. Geceyle birlikte ilginç ve komik olaylar da bir bir başına gelecektir...

BENİM ADIM FERİDUN NEREDE ÇEKİLDİ?

Benim Adım Feridun filmi çekimleri Balıkesir’in Erdek ilçesinde gerçekleşmiştir.

BENİM ADIM FERİDUN OYUNCULARI

Çağan Irmak'ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği Benim Adım Feridun filminin başrollerinde Halil Sezai, Büşra Pekin ve Tarık Pabuçcuoğlu yer alırken filmin kadrosunda Suzan Aksoy, Güngör Bayrak, Kadriye Kenter, Defne Yalnız ve Özge Borak yer alıyor.


<p>Elazığ´da enkaz altından kurtuluşuna vesile olan Suriyeli´ye teşekkürünü dile getirerek sosyal me

Suriyeli Mahmud Enkazdan Kurtardığı Depremzede İle Buluştu

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!