• $8,1291
  • €9,7916
  • 466.818
  • 1357.67
05 Mart 2021 Cuma 14:25 | Son Güncelleme:

Bedel ödetme vakti geldi… Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Bedel ödetme vakti geldi… Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Bu sezonun en güçlü yapımlarından biri olan Kuruluş Osman, yeni bölümü ile 10 Mart Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Yıldız oyuncu kadrosu ve muhteşem hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken dizi, yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi ile izleniyor. Burak Özçivit'in Osman Bey rolü ile başrolü üstlendiği dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz bölümlerde şehit edilen Bayhoca'nın intikamı alınacak. Bedel ödetme vakti geldi de geçiyor bile…

Kuruluş Osman'ın son bölümünde şehitlik mertebesine ulaşan Bayhoca'nın son yolculuğuna uğurlanması yürekleri paramparça etti. Bayhoca'nın son nefesini vermesi, Lena ve Savcı başta olmak üzere tüm oba halkını tarifsiz bir yasa boğdu. Obada gizli işler çeviren ismin kim olduğunu tespit etmeye çalışan Osman Bey, ayrıca yeğeni Bayhoca'nın intikamı için de plan yapacaktır.

Osman Bey, Flatyos'un ağzından laf alabilmek adına elinden geleni ardına koymaz. Ayrıca Osman Bey'in karşısında dişli bir düşman daha vardır. Moğol kuvvetlerinin komutanlığını yapan Kara Şaman Togay. İkilinin nasıl karşı karşıya geldiğini ise yeni bölümde isleyeceğiz.

<p>Bedir Acar, 'Bunu hep yapıyorlar, Şener Şen'e yaptılar,  Orhan Gencebay'a, Yavuz Bingöl'e, Alev A

Erkan Oğur ezik mi ?

Şanlıurfa'da düzenlenen şafak operasyonunda 43 kişi gözaltına alındı

Teknoloji devi Apple, merakla beklenen yeni cihazlarını görücüye çıkardı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Nisan 2021)