• $7,8885
  • €9,3967
  • 459.673
  • 1335.8
29 Mayıs 2020 Cuma 17:53 | Son Güncelleme:

Bebek Geliyorum Demez konusu nedir?

Bebek Geliyorum Demez  konusu nedir"

Bebek Geliyorum Demez konusu nedir? sorusu arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan film izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Bebek Geliyorum Demez, bu akşam Kanal D ekranlarında sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Hayallerinin peşinden koşan genç bir kadının hamile olduğunu öğrenmesiyle değişen hayatını anlatıyor. 

BEBEK GELİYORUM DEMEZ KONUSU NEDİR?

Bebek Geliyorum Demez, hayallerinin peşinden koşan genç bir kadının hamile olduğunu öğrenmesiyle birlikte değişen hayatını konu ediyor. Kocası Alper ile mutlu bir hayatı olan Beste’nin en büyük hayali yazar olmaktır. Hayallerinin peşinden koşmaya karar veren genç kadın kurumsal hayattan kurtularak ilk adımı atar. Tam da bu sırada beklenmedik bir durum ile karşı karşıya kalır. Hamile olduğunu öğrenen Beste’nin hayatı tamamen değişir. Bu güzel sürpriz sadece onun ve kocası Alper’in hayatını değiştirmekle kalmaz, takıntılı ailelerinin ve birbirinden garip arkadaşlarının hayatını da derinden etkiler. Mide bulantıları, uyku basmaları ve birbirinden komik olaylar eşliğinde bir hamilelik geçiren Beste, bebeği ile birlikte hayallerine de kavuşabilecek mi?

<p>Bir süre önce Dubai seyahatinde ezan sesinden etkilenerek İslamiyet'i araştırmaya başlayan anne v

Ezan sesini duyunca Müslüman oldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Diego Maradona dünya basınında

İstanbul'da koronavirüs denetimleri yoğunlaştırıldı! İşte ilk fotoğraflar