• $8,0943
  • €9,5714
  • 494.985
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Temmuz 2020 Salı 19:57 | Son Güncelleme:

Batlır filmi konusu nedir, oyuncuları arasında kimler yer alıyor?

Batlır filmi konusu nedir, oyuncuları arasında kimler yer alıyor"

Başrollerini Can Sipahi ve Merve Dizdar'ın paylaştığı Batlır filmi 28 Temmuz Salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. 2018 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Stare Yıldırım oturuyor. Filmde fiziki farklılığı olan bir gencin hikayesini konu ediyor. Peki, Batlır filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?

Batlır filmi konusu ve oyuncuları ile ekran başındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Yönetmenliğini Stare Yıldırım’ın üstlendiği filmin oyuncuları arasında Can Sipahi, Merve Dizdar, Erkan Taşdöğen, Sinan Çalışkanoğlu gibi isimler yer alıyor. Filmde fiziki deformasyon sonucu büyük bir kafayla doğan bir gencin yaşadığı olaylar anlatılıyor. İşte Batlır filmi konusu ve oyuncuları...

BATLIR FİLMİ KONUSU NE?

Fiziki bir deformasyon sonucu normalden çok büyük bir kafayla doğan Batlır, annesi hamilelik sürecinde çok fazla karpuz yediği için kafasının karpuz şeklinde olduğuna inanmaktadır. Kendisine sosyal hayatında çok fazla sorun yaşatan deformasyondan kurtulmak isteyen genç çocuk, tehlikeli bir ameliyat olmayı göze alır ve ameliyat parası olan bir milyon lirayı kazanmak için bir bilgi yarışmasına katılmaya karar verir. Fakat fiziki farklılığı sebebiyle ekran başına çıkması o kadar da kolay olmayacaktır. Neyse ki bu mücadelesinde yanında yakın arkadaşları ve dünyanın en yalnız balinası olarak bilinen ‘52 hertz’ bulunmaktadır.

BATLIR OYUNCULARI

Filmin oyuncu kadrosunda Can Sipahi, Merve Dizdar, Erkan Taşdöğen, Sinan Çalışkanoğlu, Selen Kurtaran, Yağızkan Dikmen, Akasya Asıltürkmen ve Yılmaz Gruda yer alıyor. 

<p>Editör: Ezgi Aşık <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr</a></p><

Cephe hattında son durum

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

45 bin Suriyeli çocuğa felç aşısı kampanyası

Adana'da kocasının kıskançlık nedeniyle eve kilitlediği kadın koruma altına alındı