• $9,6072
  • €11,1822
  • 553.236
  • 1467.51
24 Eylül 2021 Cuma 18:42 | Son Güncelleme:

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı oyuncu kadrosunda kimler var, ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor, konusu nedir?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı oyuncu kadrosunda kimler var, ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor" Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor, konusu nedir"

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekrana gelen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı dizinin 2. bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi. Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor, konusu nedir? Barbaroslar Akdeniz oyuncu kadrosunda kimler var, ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı dizi 2. bölümü ile ekrana geldi. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı dizinin çekildiği yer, oyuncuları ve konusu merak ediliyor. İnternet aramalarında "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor, konusu nedir? Barbaroslar Akdeniz oyuncu kadrosunda kimler var, ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor?" sorusuna yanıt arayanlar için ayrıntılar haberimizde.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI NE ZAMAN HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi yeni bölümleriyle her Perşembe günü TRT1 ekranlarında saat 20:00'de izleyici karşısında çıkacak.

Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisi, Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI DİZİ OYUNCULARI KİM?

Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan'ın yazdığı dizinin başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan, Caner Topçu, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Melis Babadağ ve Bahadır Yenişehirlioğlu yer alıyor.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yapımcılığını ES Film'in yaptığı dizinin çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul'da devam ediyor.

  • Barbaroslar Akdeniz
  • Barbaroslar Akdeniz dizisi
  • Barbaroslar Akdenizin Kılıcı nerede çekiliyor
  • Barbaroslar Akdenizin Kılıcı oyuncuları kimler
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Liman kenti Kaunos'taki Bizans kilisesi ve mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güney Kore'de heyetler arası görüşme gerçekleştirdi

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı