• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
30 Eylül 2021 Perşembe 18:34 | Son Güncelleme:

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm fragmanı yayında mı? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm fragmanı yayında mı" Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor"

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. yeni bölüm fragmanı TRT1 izleyicisinin gündeminde. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı ekranların yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 3. son bölümü ile 4. yeni bölüm fragman detayları haberimizde.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 3. bölümü ile bu hafta kaldığı yerden devam etti. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı dizinin 3. son bölüm ve 4. yeni bölüm fragmanı ve detaylarını bu haberimiz üzerinde derledik.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil Altan, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu ve Bahadır Yenişehirlioğlu'nun paylaştığı Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 3. son bölümü ile 30 Eylül Perşembe akşamı TRT1'de ekrana geldi.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI 4. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman görüntüleri yayına girer girmez haberimizdeki yerini alacaktır.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI 3. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Düşmanlarını deryanın derin ve karanlık sularına gömen İshak; Baba Oruç ve İlyas'ın tüm ısrarlarına rağmen evine, Midilli'ye dönmeyi seçer. Fakat yaşadığı hadisenin etkisi hala üzerindendir ve Midilli'de onu büyük bir yüzleşme beklemektedir.

Pietro, peşinde olduğu demirciyi her yerde ararken, adım adım da sırra yaklaştığını düşünmektedir. Sırra ulaşmak uğruna eline geçen her fırsatı değerlendirmeyi de ihmal etmeyecektir.Baba Oruç'a destek olduğu için başı belaya giren İsabel kaldığı durumdan kurtulmak için planlar yaparken aynı anda babasıyla da karşı karşıya kalır.

Hızır ve sırrın peşinden gidenler, yeni soruların cevabını bulmak için oldukça çetin mücadelelerin içerisine girerler.

Hızır soruların cevaplarını bulup kadim düşmanlarını alt edebilecek mi?

Pietro yaklaştığını düşündüğü sırrın cevabını bulabilecek mi?

İsabel, Baba Oruç için öz babası Silvio'ya karşı çıkabilecek mi?

Hızır, kendisi yüzünden hayatı tehlikeye giren Zeynep'le birlikte Pietro'nun adamlarından kurtulmak ve üzerinde bulundurduğu emaneti Süleyman Usta'ya ulaştırmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Durumu öğrenen Pietro ise hem emanete hem de Hızır'a ulaşmanın yollarını bulmak için tüm imkanları seferber etmiştir. Bu sırada Hızır ve Zeynep bir daha karşılaşmamak üzere ayrıldıklarını düşünseler de kader onları yeniden bir araya getirecektir.

Oruç ve İlyas kendilerine kurulan tuzağın başında kimin olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırırlar. Kendilerini yine bir çatışmanın içerisinde bulacaklardır.

Ailesinin gözleri önünde katledilişini izleyen İshak, Korsan Antuan tarafından esir alınır. Gördüğü ağır işkenceler sırasında İshak, adeta yardım diler gibi kardeşlerinin adını sayıklar. Tek amacı Oruç'u öldürerek kardeşinin intikamını almak olan Antuan ise sabırla Oruç'un ağasını kurtarmak için gelmesini bekler.

Oruç ve İlyas'a tuzağı kim kurdu?

İshak, Antuan'ın elinden kurtulabilecek mi?

Hızır, aldığı emaneti Süleyman Usta'ya ulaştırabilecek mi?

Yönetmen: Doğan Ümit Karaca

Senarist: Mustafa Burak Doğu

Oyuncu Kadrosu: Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil Altan, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yiğit Özşener, Devrim Evin, Gülcan Arslan, Melis Babadağ

  • Barbaroslar Akdenizin Kılıcı
  • Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 3. yeni bölüm
  • Barbaroslar Akdenizin Kılıcı fragmanı
  • Engin Altan Düzyatan
  • barbaros 4 bölüm fragmanı
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve  Turizm Bakanlığınca tarihi,  kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Karabük'te bilim insanları otonom kontrollü kalp masajı cihazı geliştirdi

Dünyanın yeraltı kaynakları zengini ülkesi hangisi? Türkiye kaçıncı sırada?

Selimiye Meydanı kazılarında Roma döneminden kalma aile mezarlığı bulundu