• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
31 Mart 2021 Çarşamba 09:56 | Son Güncelleme:

Baraj 33. bölüm izle tek parça! Baraj 33. son bölüm full izle!

Baraj 33. bölüm izle tek parça! Baraj 33. son bölüm full izle!

Fox Tv'nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Baraj bu akşam 33. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Baraj'ın yen bölümünde; Nazım'ın Nehir'in hayatını kurtarması sonunda ikisinin de duyguları hakkında dürüst olmalarına sebep olur. Bahar ise bir yandan Nehir'in başına gelenlerin sebebini saklamaya bir yandan da Nazım'ı kaybetmemeye çalışır. Baraj 33. bölüm izleme linki haberimizde...

Salı akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Baraj bu akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Heyecan dolu sahneleri ile izleyicisini ekrana kilitleyen Baraj'da Mert'in kaçırılması her şeyi karıştıracaktır. Tarık, Zahra ve İbrahim bir yandan Halit ve Hayriye'nin evlilik teklifi, bir yandan Meryem'in cesedi ve bir yandan da Bahar'ın onları Halil'in cinayetiyle suçlaması üzerine iyice köşeye sıkışmışlardır.

BARAJ 33. BÖLÜM İZLE!


BARAJ 33. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nazım'ın Nehir'in hayatını kurtarması sonunda ikisinin de duyguları hakkında dürüst olmalarına sebep olur. Bahar ise bir yandan Nehir'in başına gelenlerin sebebini saklamaya bir yandan da Nazım'ı kaybetmemeye çalışır.

Fakat Azra'nın geçmişinin onu yakalaması ve Mert'in kaçırılması her şeyi karıştıracaktır.

Tarık, Zahra ve İbrahim bir yandan Halit ve Hayriye'nin evlilik teklifi, bir yandan Meryem'in cesedi ve bir yandan da Bahar'ın onları Halil'in cinayetiyle suçlaması üzerine iyice köşeye sıkışmışlardır.

BARAJ KONUSU NEDİR?

"Nazım'ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir'le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir'in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir'in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir'in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul'un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık'ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir'in fotoğraftaki Tarık'ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır" şeklinde özetlenebilir.

BARAJ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Feyyaz Duman – Nazım

Biran Damla Yılmaz – Nehir

Burak Yörük – Tarık

Sumru Yuvrucuk – Zerrin

İman Casablanca - Zahra

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

  • Baraj izle
  • Baraj full izle
  • Baraj kesintisiz izle
  • Baraj 33. bölüm izle
  • Baraj son bölüm izle
  • tek parça izle
  • fox tv Baraj
<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Bakan Soylu, Salgınıyla Mücadele Değerlendirme Toplantısı'na katıldı

8. Cumhurbaşkanı Özal'ın ölümünün üzerinden 28 yıl geçti

Türk Kızılaydan 500 Türkmen aileye ramazan gıda paketi yardımında bulundu