İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7073
  • 5.5003
  • 197.15
  • 103.200
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Aşk ve Mavi'de aldatma bilmecesi

Aşk ve Mavi 52. bölümde, Mavi’nin Pembe’nin evinde olduğu esnada küpesinin düşürmesi Faysal’ın ekmeğine yağ sürdü. Ali’nin Faysal’ın evinde Mavi’nin küpesine rastlaması ortalığı tamamen karıştırdı.

x

Aşk ve Mavi 52. bölümde,  Mavi’nin Pembe’nin evinde olduğu esnada küpesinin düşürmesi Faysal’ın ekmeğine yağ sürdü. Ali’nin Faysal’ın evinde Mavi’nin küpesine rastlaması ortalığı tamamen karıştırdı. Mavi’yi yanına çağıran Ali, ondan hiçbir açıklama duymak istemediğini ifade etti, Mavi ise aldatılmakla itham edilmenin şokunu yaşadı. 

AŞK VE MAVİ 53. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ali’nin yaşadığı sıkıntıların sona ermesi için Faysal’la görüşen Mavi, bu davranışıyla eşini huzursuz etmişti. Pembe ile görüşme yapan Faysal ise ablasıyla Ali’nin aralarını bozmasını istemişti. Yeni bölümde Mavi’nin Pembe’nin evinde olduğu esnada küpesinin düşürmesi Faysal’ın ekmeğine yağ sürecek. Ali’nin Faysal’ın evinde Mavi’nin küpesine rastlaması ortalığı tamamen karıştıracak. Mavi’yi yanına çağıran Ali, ondan hiçbir açıklama duymak istemediğini ifade edecek. Suçsuz yere Ali’yi aldatmakla itham edilen Mavi ise yaşananların nedenini anlamaya çalışacak. Peki, bu hafta Ali ve Mavi ilişkisi tamamen noktalanacak mı?

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
İBB Cumhurbaşkanı Erdoğan´ı ağırlamanın onurunu yaşadı

İBB Cumhurbaşkanı Erdoğan´ı ağırlamanın onurunu yaşadı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Yurdum esnafının güldüren pratik zekası

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar