• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
9 Ekim 2021 Cumartesi 10:21 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar 598. bölüm full izle! Kanal D Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izle!

Arka Sokaklar 598. bölüm full izle! Kanal D Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izle!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar dün akşam 598. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde; Harun, Bora'nın yakalanan adamlarını ortadan kaldırmak için insan kaçakçılığı yapan Rıdvan'a talimat verir. Rıdvan bu işi, kaçak yollar ile ülkemize gelen eski asker Hamit ile çözmek ister. Bora, saklandığı yerden Sude'yi takip etmeye devam eder...

Kanal D ekranlarının sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dün akşam 598. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Her bölümü ayrı aksiyon ve heyecan dolu Arka Sokaklar'da bu hafta yine işler karışıyor. Dizinin yeni bölümünde; Ekibimiz Bora'yı yakalamak için sıkı bir takip başlatır. Harun bir yandan kardeşi Bora'nın teslim olmasını isterken, diğer yandan işlediği suçu temizleme peşindedir..

ARKA SOKAKLAR 598. BÖLÜM FULL İZLE!

HAKAN, KİRLİ İŞLERİN İÇİNE Mİ GİRİYOR?

Ekibimiz Bora'yı yakalamak için sıkı bir takip başlatır. Harun bir yandan kardeşi Bora'nın teslim olmasını isterken, diğer yandan işlediği suçu temizleme peşindedir.

Harun, Bora'nın yakalanan adamlarını ortadan kaldırmak için insan kaçakçılığı yapan Rıdvan'a talimat verir. Rıdvan bu işi, kaçak yollar ile ülkemize gelen eski asker Hamit ile çözmek ister. Bora, saklandığı yerden Sude'yi takip etmeye devam eder.

KERİM ASLAN VE VİLDAN, BURAK VE ASLI'NIN PEŞİNİ BIRAKMAZ...

Burak, hastanenden çıkmış ve evine geri dönmüştür. Aslı, kardeşi Burak'ı kaçıran kişinin aynı zamanda babasını şehit eden kişinin kerim aslan olduğunu öğrenmiş ve intikam isteği ile yanıp tutuşmaktadır. Vildan ve Kerim'in de bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Vildan'ın adamı yaralı yüz tekrar Burak'ın peşine düşer.

HAKAN, LEYLA'NIN İÇİNE DÜŞTÜĞÜ DURUMDAN DOLAYI KENDİNİ SUÇLAR...

Leyla'yı, Nazif'in elinden kurtarmak için, Nazif'in isteğini yerine getirir. Delil olarak adli emanette tutulan görüntüleri gizlice alır ve Nazif'e teslim etmek için yola çıkar. Teslimat sırasında ekibimiz olay yerine baskın yapar.

  • Arka Sokaklar 598. bölüm full izle
  • Arka Sokaklar 598. bölüm izle tek parça
  • Arka Sokaklar 598. bölüm kesintisiz izle
  • kanal d Arka Sokaklar 598. bölüm izle
  • Arka Sokaklar son bölüm izle
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Yeni varyant hızla yayılıyor... Kovid geçirip, tat ve koku kaybı

Beynimizin parmak izi, hastalıkları veya kişileri tanımak için kullanılabilir mi?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!