• $9,2516
 • €10,7842
 • 529.042
 • 1435.73
29 Mayıs 2021 Cumartesi 10:25 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar 591. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izle!

Arka Sokaklar 591. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izle!

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dün akşam 591. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Her bölümüyle aksiyon ve maceraya doyduğumuz Arka Sokaklar'da Ali'nin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kullandığı ilaçların da etkisiyle Pınar'ın davranışlarını samimi bulmayarak sinirlenir ve öfkesini fiziki şiddet olarak yansıtır. Pınar, olanların şokundadır ve hali perişandır... .

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar dün akşam 591. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Arka Sokaklar yeni bölümde; Deniz, Tekin'e dizinin yurt dışı satışlarıyla ilgili yeni bir iş ayarlamıştır. Tekin, bu iş için Ukraynalı bir ekibi misafir edecektir. Ukraynalıların hırsızlığa uğraması üzerine olay Tekin'in başına patlayacaktır..

ARKA SOKAKLAR 591. BÖLÜM İZLE!


ARKA SOKAKLAR 591. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Örgüt şüphelisinin delilleri silinince ekip zorda kalıyor. Arkasındaki parmağı bulmak için harekete geçen ekibimiz Mesut'un şüpheleri yüzünden savcılık makamıyla karşı karşıya kalıyor. Bu olayda Selin'in, Savcı Faruk'u koruması Mesut'u çileden çıkartıyor. İkilinin arası bu yüzden açılıyor.

Arka Sokaklar sezon finali ne zaman? Arka Sokaklar sezon finali tarihi belli oldu!

Tekin'in başı Ukraynalı turistlerle belaya giriyor. Nazike'nin para kazanma hırsı ile harekete geçen Tekin, turistleri Çoban Ailesinin malikanesinde ağırlıyor. Olaylar karışınca devreye polis giriyor. Tekin, babası Hüsnü'nün kendisini kurtarmasını beklerken gözaltı şoku ile büyük şaşkınlık yaşıyor.

Ezgi ve Cemal pusuya düşürülüyor. Çapraz ateşin ortasında kalan polislerimiz canhıraş bir şekilde çatışıyor. Bu sırada Ezgi vuruluyor. Aycan, Engin ve Başak'ın evine yerleştirdiği bakıcıya emirlerini veriyor. Onların konuşmasını ise, Başak duyuyor. Ali ise, aldığı korona ilaçlarının etkisiyle Pınar'a fiziki şiddet uyguluyor. Bunu duyan Rıza Baba, onu evden kovuyor. Savcı Faruk, Giray Pamiroğlu Dosyasını tekrardan açıyor. Zeliş'i ifade için savcılığa çağırıyor.

Ali'nin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kullandığı ilaçların da etkisiyle Pınar'ın davranışlarını samimi bulmayarak sinirlenir ve öfkesini fiziki şiddet olarak yansıtır. Pınar, olanların şokundadır ve hali perişandır. Olay Rıza babadan bir süre saklanır. Sonrasında kızının halini gören Rıza Baba, deliye döner. Ali'yi eline geçirdiği anda neler olacağı tahmin bile edilemez.

Geçmişinde karıştığı örgütsel olaylardan dolayı yurt dışına çıkma yasağı olan Hulki, yasağın kaldırılması için özel güvenlik şirketi sahipleri Pelin ve Adem'e başvurur. Pelin, Hulki'nin süren davasındaki delilleri yok ederek yasağın kaldırılmasını Savcı Faruk'tan talep eder. Savcı Faruk, duruma ikna olur ve bir örgüt şüphelisi olan Hulki'nin özgürlüğünü kendi elleriyle verir. Hulki'nin öldürülmesiyle Faruk'un başı belaya girer ve olaya dair kamera görüntüleri ekibimizin elindeyken bir siber saldırıya uğratılarak silinir.

Korhan'ın cezaevinde öldürülmesi üzerine Aycan yıkılır. Aycan'a insani bir iyilik olarak Ezgi tarafından gerekli izinlerle kadının cenazeye katılmasını sağlanacaktır. Aycan'ı taşıyan konvoya saldırı olur. Yaşanan çatışma da Ezgi yaralanır, Aycan ise kaçar.

Deniz, Tekin'e dizinin yurt dışı satışlarıyla ilgili yeni bir iş ayarlamıştır. Tekin, bu iş için Ukraynalı bir ekibi misafir edecektir. Ukraynalıların hırsızlığa uğraması üzerine olay Tekin'in başına patlayacaktır.

 • Arka Sokaklar 591. bölüm izle
 • Arka Sokaklar son bölüm izle
 • Arka Sokaklar tek parça izle
 • kanal d Arka Sokaklar izle
 • Arka Sokaklar 591. son bölüm
 • Arka Sokaklar full izle
<p>Batı, CHP ve HDP, Gezi ve 15 Temmuz davaları sanığı Osman Kavala için seferber olmuş durumda.

Halk TV'nin Osman Kavala sevdası

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor

Çobanlıkla başladığı hayvancılıkta çiftlik sahibi oldu