• $8,1022
 • €9,7675
 • 461.109
 • 1377.23
27 Mart 2021 Cumartesi 09:33 | Son Güncelleme:

Kanal D Arka Sokaklar 583. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izle!

Kanal D Arka Sokaklar 583. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izle!

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar bu akşam 583. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Ekibimiz bir umut Selin'i sağ olarak bulabilmenin peşindedir! Giray'ın, Selin'i kaçırdığı minibüse ulaşılır. Minibüs yanmış haldedir ve içerinde tanınmayan sarı saçlı bir kadın cesedi bulunur. Arka Sokaklar 583. bölüm izleme linki haberimizde...

Cuma akşamlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar'da bu akşam heyecan dolu sahneler izleyicileri ekrana kilitleyecek. Dizinin yeni bölümünde; Giray, Selin'i boğduğunu gösteren videoyu ekibe yollar. Selin, hareketsiz yatarken video kapanır. Ekip şoku atlattıktan sonra tüm gücüyle olayın peşine düşer. Arka Sokaklar 583. bölüm özeti ve izleme linki haberimizin detaylarında yer alıyor...

ARKA SOKAKLAR 583. BÖLÜM İZLE!


ARKA SOKAKLAR 583. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Giray, Selin'i boğduğunu gösteren videoyu ekibe yollar. Selin, hareketsiz yatarken video kapanır. Ekip şoku atlattıktan sonra tüm gücüyle olayın peşine düşer.

Sinem, bir şekilde videonun atıldığı yeri tespit etmiştir. Ekibin tek amacı hiç olmazsa Selin'in cesedini alabilmektir. Ambulansla beraber yoldadırlar. Mekana vardıklarında ne Giray, ne de Selin vardır. Sadece Selin'in eşyaları vardır. Rıza, Mesut, Engin ve önderliğinde bahçede aramalar sürmektedir.

Giray'ın, Selin'i kaçırdığı minibüse ulaşılır. Minibüs yanmış haldedir ve içerinde tanınmayan sarı saçlı bir kadın cesedi bulunur. Ceset otopsiye gönderilir. Mesut adeta yürüyen cesettir. Ayakta durmasındaki tek güç Selin'in, katili Giray'ı bulmaktır.

Giray'ın saklandığı mekan bulunur ve ekibimiz baskına gider. Giray mekanda yoktur. Halis kaçmak isterken Mesut tarafından yakalanır. Nevbahar'ı da tutuklayıp emniyete getirirler. İkisi de savcılığa sevk edilir.

Sevk sırasında koruma şirketinden Enver'in adamı Baki, Nevbahar'ı kaçırmak için konvoyun yolunu keser ve çatışma başlar. Arbedede Nevbahar polislerden birinin silahın alıp Hüsnü'ye doğrultur. Hüsnü fark eder ve Nevbahar'ı vurmak zorunda kalır.

Halis'i kaçırmayı başarırlar. Annesinin Hüsnü başkomiser tarafından öldürüldüğünü duyan Giray çılgına döner.

Önce Esra'yı markajına alır intikam için. Oysa hedefinde Zeliha vardır. Zeliha'nın peşinde olduğu haber kaynağını kullanarak Zeliha'ya tuzak kurar.

Giray'ın annesinin intikamı için kurduğu tuzaktan Zeliha'nın başına gelecekler sonrasında çoban ailesinin bittiği an mı olacaktır?

 • Arka Sokaklar son bölüm izle
 • Arka Sokaklar tek parça
 • Arka Sokaklar full izle
 • Arka Sokaklar 583. bölüm
 • Arka Sokaklar 583. son bölüm
 • kesintisiz izle
 • kanal d Arka Sokaklar
<p>Peki, piyasalar haftaya nasıl başladı? Piyasalar bugün neyi fiyatlıyor? Alternatif yatırım araçl

Piyasalar bugün neyi fiyatlıyor?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi