• $7,8576
  • €9,4718
  • 458.644
  • 1325.29
23 Ekim 2020 Cuma 21:59 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar 562. bölümde neler oldu? Arka Sokaklar 563. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 562. bölümde neler oldu" Arka Sokaklar 563. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Ekranların efsane dizisi Arka Sokaklar 562. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve uzun yıllardır yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Arka Sokaklar cuma akşamlarının vazgeçilmezi arasında yer almayı başarıyor. Peki, Arka Sokaklar 563. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı gelecek bölümde neler olacağına dair ipuçları veriyor. Uzun yıllardır yayın hayatında başarılı bir şekilde devam eden Arka Sokaklar dizisi cuma akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin 562. bölümünde Özcan, Mesut’a iyice bilenir ve Tunç’u ne pahasına olursa olsun öldüreceğini söyler. Arka Sokaklar 563. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetiyle ilgili detaylar haberimizde...

ARKA SOKAKLAR 562. SON BÖLÜM ÖZETİ

Tunç’un tutukluluk günleri devam etmektedir. Diğer taraftan onu korumakla görevli Dursun’un öldürülmesi Tunç’u iyice bunalıma sokar. Ekibimiz ifşa olan Coşkun’un peşindedir. Çoşkun’da Mesut’u, Tunç’la tehdit ederek İstanbul’a sokamadıkları malların sevkiyatını yaptırır. Mesut malı indirdikleri depoda, malı alanları tek tek muhbiri vasıtasıyla ihbar eder ve eşzamanlı baskınlarla satışa çıkan mallar toplanır. Özcan, Mesut’a iyice bilenir ve Tunç’u ne pahasına olursa olsun öldüreceğini söyler. Uyuşturucu sevkiyatını yapanın bir polis olduğu haberi emniyette yayılır. Bunu yapanın Mesut olduğunu öğrenen Rıza Baba’nın ne yapacağı merak konusu olur.

ARKA SOKAKLAR 562. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ARKA SOKAKLAR 563. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir. 

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Azerbaycan ile Ermenistan arasında Rusya'nın

Azerbaycan ordusu Laçın iline giriş yaptı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yeni kısıtlamaların detayları netleşti! İşte madde madde yeni kısıtlamalar

İstanbul'da toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi kameralara böyle yansıdı