• $8,1611
  • €9,7288
  • 454.544
  • 1375.91
03 Nisan 2021 Cumartesi 10:36 | Son Güncelleme:

Arıza 29. bölümde neler olacak? Arıza dizisi 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Arıza 29. bölümde neler olacak" Arıza dizisi 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Arıza 29. yeni bölümü ile Show Tv'de ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Arıza 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Arıza dizisi yeni bölümünde bu hafta; Halide'yi babası ve Ali Rıza arasında bir seçim yapmasını gerektirecek bir ikilemde bırakır.

Arıza dizisi 29. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Ekranların sevilen dizisi Arıza dizisi 29. yeni bölümü ile 4 Nisan Pazar günü ekrana kaldığı yerden devam edecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Arıza dizisi 29. yeni bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

ARIZA'NIN 29. BÖLÜM FRAGMANI

ARIZA'NIN 29. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ali Rıza Balaban'dan intikamını almış, sıra Burak'a gelmiştir. Burak ise bir yandan sayılı günleri kalan İhtiyar'dan kendisine kalacak güce kavuşmak için yanıp tutuşmakta, bir yandan da Ali Rıza ve Haşmet'in işini bitirme planları yapmaktadır. Halide'yi babası ve Ali Rıza arasında bir seçim yapmasını gerektirecek bir ikilemde bırakır.

Ali Rıza ve Haşmet ise Burak'ın elde edeceği gücün önüne geçmenin yolunun; sokaktakileri yanlarına çekmek olduğuna karar verir ve aksiyon alırlar. Ali Rıza babasından kalan defterde bahsi geçen ve gölgelerden biri olan 7 numaranın peşine düşer ancak çok uzaklarda aramasına gerek yoktur çünkü 7 numara Ali Rıza'ya yabancı biri değildir...

<p><strong>ALTIN POWELL SONRASI DÜŞTÜ</strong><br></p><p>Altın, Fed Başkanı Powell'ın ABD büyümesi v

Haftanın Ekonomi Başlıkları... Powell Konuştu, Altın düştü

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü